Bursa’da düzenlenen Aroma Bayanlar 2. Ligi yarı final karşılaşmalarında ikinci gün sona erdi. Birinci grupta Pursaklar, ikinci grupta ise Çanakkale Belediye günü lider tamamladı.
Her iki gruptada ilk iki sırada yer alan takımlar finale kalmayı garantiledi.
İki grup halinde oynanan karşılaşmalar sonunda gruplarında ilk iki takım arasına girme başarısı gösterenler 9-10-11 Nisan tarihlerinde yine Bursa’da yapılacak finallere katılma hakkı kazanacak. Final müsabakaları sonunda ilk iki sırayı alanlar Aroma Bayanlar Birinci Ligine yükselecek.
Ödüller
Türkiye Voleybol Federasyonu yarı finale kalan her takıma 2 bin 500 TL ödül verecek.
Final müsabakaları sonunda; 1. olan kulübe 10 bin, 2. olan kulübe 7 bin .500 TL, 3. olan kulübe 5 bin ve 4. olan kulübe de 2 bin 500 TL ek ödül verilecek.
Yarı final programı ve maç sonuçları şöyle:
2.Lig Bayan Y.Final I.Grup Puan Durumu | |||||||||
Sıra | Takım | O | G | M | A | V | P | SA | |
1 | Pursaklar Voleybol İht. | 2 | 2 | 0 | 6 | 0 | 6 | max | |
2 | Yeşilyurt | 2 | 2 | 0 | 6 | 0 | 6 | max | |
3 | Ank. SGK | 2 | 0 | 2 | 0 | 6 | 0 | 0 | |
4 | Çerkezköy | 2 | 0 | 2 | 0 | 6 | 0 | 0 | |
2.Lig Bayan Y.Final II.Grup Puan Durumu | |||||||||
Sıra | Takım | O | G | M | A | V | P | SA | |
1 | Ç.Kale Bld. Spor | 2 | 2 | 0 | 6 | 1 | 6 | 6 | |
2 | Emlak TOKİ | 2 | 2 | 0 | 6 | 1 | 6 | 6 | |
3 | Beylikdüzü | 2 | 0 | 2 | 1 | 6 | 0 | 0,167 | |
4 | Tirebolu Spor | 2 | 0 | 2 | 1 | 6 | 0 | 0,167 |
4 Nisan 11 Pzt | ||||||
Bursa (Atatürk) | 12:30 | Yeşilyurt | Çerkezköy | Y.Final I.Grup | 3 | 0 |
Bursa (Atatürk) | 14:30 | Pursaklar Voleybol İht. | Ank. SGK | Y.Final I.Grup | 3 | 0 |
Bursa (Atatürk) | 17:00 | Emlak TOKİ | Tirebolu Spor | Y.Final II.Grup | 3 | 0 |
Bursa (Atatürk) | 19:00 | Ç.Kale Bld. Spor | Beylikdüzü | Y.Final II.Grup | 3 | 0 |
5 Nisan 11 Sal | ||||||
Bursa (Atatürk) | 13:00 | Çerkezköy | Pursaklar Voleybol İht. | Y.Final I.Grup | 0 | 3 |
Bursa (Atatürk) | 15:30 | Tirebolu Spor | Ç.Kale Bld. Spor | Y.Final II.Grup | 1 | 3 |
Bursa (Atatürk) | 18:00 | Beylikdüzü | Emlak TOKİ | Y.Final II.Grup | 1 | 3 |
Bursa (Atatürk) | 20:00 | Ank. SGK | Yeşilyurt | Y.Final I.Grup | 0 | 3 |
6 Nisan 11 Çar | ||||||
Bursa (Atatürk) | 12:00 | Beylikdüzü | Tirebolu Spor | Y.Final II.Grup | ||
Bursa (Atatürk) | 14:30 | Ank. SGK | Çerkezköy | Y.Final I.Grup | ||
Bursa (Atatürk) | 16:30 | Emlak TOKİ | Ç.Kale Bld. Spor | Y.Final II.Grup | ||
Bursa (Atatürk) | 19:00 | Yeşilyurt | Pursaklar Voleybol İht. | Y.Final I.Grup |
Comments are closed.