“Adım adım giderek Sultanlar Ligi’ne yükselmek istiyoruz”

Bursa Cengiz Göllü Voleybol Salonu’nda oynanacak Sigorta Shop Kadınlar 1. Ligi Yarı Final etabı öncesi Muratpaşa Belediyespor’un pasörü İrem Özgür, lig etabını ve takımın son durumunu Voleybolun Sesi‘ne değerlendirdi.

Yarı Final etabında yer alacakları için mutlu olduklarını ifade eden İrem Özgür: “Antalya’dan iki gün önce geldik, burada maçlarımıza hazırlanıyoruz. Lig etabında amacımız önce Play-off ardından da Final etabında yer almaktı. Sultanlar Ligi’ne yükselmeyi hedefliyoruz. Normal sezonu kendi evimizde hiç maç kaybetmeden tamamladık, buraya toplamda sadece üç mağlubiyet alarak geldik. Bursa Cengiz Göllü Voleybol Salonu’nda oynanacak Yarı Final etabında da galibiyet serimizi devam ettirmek istiyoruz.” dedi.

Yarı Final’deki gruplarında oynayacakları maçlara değinen tecrübeli pasör: “Mağlup olmadan finallere kalmayı hedefliyoruz, amacımız bu yönde. Adım adım gideceğiz. İlk maçımızı İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile oynayacağız. Ardından Adam Voleybol ve üçüncü gün Çukurova Belediyesi Spor Kulübü ile karşılaşacağız. Lige başlarken de Sultanlar Ligi amacıyla antrenmanlarımızı sürdürüyorduk, şimdi de çalışmalarımıza bu yönde devam ediyoruz.” şeklinde konuştu.

Sigorta Shop Kadınlar Voleybol 1. Ligi A Grubu’nda normal sezonu ilk sırada tamamlayarak Yarı Final’e yükselen Muratpaşa Belediyespor; 22-23-24 Mart’ta oynanacak Yarı Final etabının ilk gününde İstanbul Büyükşehir Belediyespor, ikinci gününde Çukurova Belediyespor ve üçüncü gününde Adam Voleybol ile finale çıkma mücadelesi verecek.

Haberi Paylaş

Comments are closed.