Adis’li Vero Volley hazırlık maçında Padova’yı yendi

Milli oyuncumuz Adis Lagumdzija’nın İtalya’da forma giydiği Vero Volley Monza, bugün kendi evi Monza Arena’da yaptığı hazırlık maçında Padova’yı 4-1 mağlup etti.

Maç sonunda açıklamalarda bulunan Vero Volley Monza başantrenörü Fabio Soli: “Nihayet kendi ligimizden bir takımla hazırlık karşılaşması oynayabildik. Oyuncularım sahaya çıkmak için sabırsızlanıyordu. İyi haber şu ki, kendimizde son dönemde gördüğümüz eksiklikler üzerine çalışmak istedik. Daha iyi olması gereken çok şey var ama aynı zamanda olumlu taraflarımız da var, işler iyi ilerliyor. Birkaç gündür tam kadroya sahibiz, bu yüzden duvar savunmasında iyi durumda olsak da birbirimizi anlamak konusunda daha çok çalışmalıyız.” ifadelerini kullandı.

Monza orta oyuncusu Maxwell Holt’un yorumu ise: “Uzun zaman sonra sahaya çıktığımızı düşünürsek, oyunumuzdan ve ortaya çıkan sonuçtan memnunuz. İyi bir takım olduk, bütün oyuncular sakin ve herkes çalışmak istiyor. Eğer bütün sezon bu isteğimizi ve azmimizi sürdürürsek muhteşem başarılar elde edebiliriz” oldu.

Haberi Paylaş