Aimal Khan Akkuş Belediyespor’da

Erkekler Voleybol 1. Lig temsilcilerinden Akkuş Belediyespor, transfer çalışmaları kapsamında Pakistan milli takım kaptanı Aimal Khan’ı renklerine bağladı.

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) 1. Lig Ekiplerinden Akkuş Belediyespor, yeni sezon öncesi kadrosunu güçlendirmek için transfer çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Geçtiğimiz sezon kadrosundaki oyuncuların büyük bir kısmıyla yol ayrımına giden Akkuş Belediyespor, transferde son olarak Pakistan milli takım kaptanı Aimal Khan’ırenklerine bağladı.

Bu yıl Efeler Ligi hedefi için çok daha güçlü bir kadroyla yeni sezona başlayacaklarını belirten Akkuş Belediyespor Kulüp Başkanı Soner Efil, “ Geçtiğimiz sezon son maçtakaçırdığımız Efeler Ligi hedefimize ulaşabilmek için yeni sezon öncesi transfer döneminden başlayarak işi çok daha sıkı tutuyoruz. Bu kapsamda hocamızın istediği hedefi olan dinamik ve başarılı oyuncularla kadromuzu güçlendirmeye devam ediyoruz. Bu kapsamda Pakistan milli takım kaptanı Aimal Khan’ı renklerimize bağladık. Transferin her iki tarafa da hayırlı olmasını temenni ediyor, kendisine yeni sezonda başarılar diliyorum” dedi.

1990 doğumlu 2.05 boyundaki Aimal Khan, Birleşik Arap Emirlikleri, Katar, Tayland, Suudi Arabistan liglerinde forma giydi. Khan ayrıca 2018 yılı Asya Kulüpler Şampiyonasındaturnuvanın en iyi pasör çaprazı seçildi.

 

 

Haberi Paylaş

Comments are closed.