Akkuş Belediyespor’a yeni antrenör

Alpaslan Endüstri Erkekler 1.Ligi ekiplerinden Akkuş Belediyespor, 2022-2023 sezonu için baş antrenör Levent Zorluoğlu ile sözleşme imzaladı.

2021-2022 sezonu Alpaslan Endüstri Erkekler 1.Ligi’nde Final Etabı oynayan Akkuş Belediyespor, bugün düzenlenen törenle Levent Zorluoğlu ile anlaştığını duyurdu. Törene; Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci, Başkan Yardımcısı Ercan Çayıroğlu, Kulüp Başkanı Soner Efil ve antrenör Levent Zoroğlu katıldı.

Hocamıza güvenimiz tam

Atılan imzalar sonrası açıklamalarda bulunan Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci, son iki sezon Efeler Ligi hedefini son maçta kaybettiklerini belirterek, “Alpaslan Endüstri Erkekler 1. Lig’inde geçtiğimiz sezon ilimizi başarıyla temsil eden Akkuş Belediyesporumuzda baş antrenör Levent Zoroğlu ile sözleşme imzaladık. Bu imzanın ardından Efeler Ligi hedefi doğrultusunda takımımızı da yavaş yavaş şekillendirmeye başlayacağız. Hocamıza güvenimiz ve bizleri başarıya ulaştıracağına olan inancımız tam. İnşallah geçtiğimiz iki sezonda kaçırdığımız Efeler Ligi hedefimizi bu sezon gerçekleştireceğiz” dedi.

Levent Zoroğlu kimdir?

Geçtiğimiz sezon Bursa Büyükşehir Belediyespor’u çalıştıran Zoroğlu, antrenörlüğe 1997 yılında Tokat Belediye Plevnespor’da yardımcı antrenör olarak başladı. Levent Zoroğlu, sonrasında Sivas 4 Eylül Belediyespor’a baş antrenör olarak transfer oldu. 8 sene Sivas 4 Eylül Belediyespor’u çalıştıran Zoroğlu, takımını 2 kez Efeler Ligi’ne çıkarmayı başardı. 2016-2018 yılları arasında iki sezon İnegöl Belediyespor’u çalıştıran Zoroğlu, Bursa ekibi ile Avrupa Kupası’nda mücadele etti. Arhavi Voleybol ve İnegöl Belediyespor’u da çalıştıran Zoroğlu geçtiğimiz sezon Bursa Büyükşehir Belediyespor’ da görev yapmıştı.

 

Haberin Fotoğrafları

Haberi Paylaş

Comments are closed.