Aktif voleybol kariyerini sonlandırdı, o artık iş adamı

Voleybol kariyeri boyuncu birçok takımın formasını giyen tecrübeli orta oyuncu Cansın Çınar aktif voleybol kariyerini sonlandırdığını açıkladı.

Yeni yaşamına ilk adımı atan Cansın Çınar’ın açıklamaları şöyle:

“İlk adımı Arkas Spor’da attığım Halkbank, TED Ankara Kolejliler, BAL Spor, İnegöl Belediye ve Altekma formalarını giydiğim profesyonel voleybol kariyerimi sonlandırmış bulunmaktayım. Başarılı kariyerim boyunca bana emek veren, destekleyen, her zaman yanımda olan başta ailem olmak üzere tüm antrenör, sporcu, yönetici ve voleybol dostlarına teşekkür ederim. Bundan böyle sahada değil, tribünde bir voleybol sever olarak her zaman bu güzel sporun içinde olmaya devam edeceğim.

Voleybol kariyerimden sonra profesyonel iş hayatına gayrimenkul yatırım danışmanı olarak devam etme kararı aldım. Parke salonlarda olduğu gibi bundan böyle tüm dostlarıma gayrimenkul sektöründe de hizmet etmeyi sürdüreceğim. Doğduğum ve büyüdüğüm şehir olan İzmir’in gözbebeği Çeşme, Urla ve Seferihisar ilçelerinde tüm dostlarıma hizmet vermekten mutluluk duyacağım. Tekrar görüşmek üzere hoşça kalın…”

 

 

Haberin Fotoğrafları

Haberi Paylaş