Ali Koç: “Şampiyonluğa bir adım kaldı”

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç, Kulübün Nisan Ayı Yüksek Divan Kurulu Olağan Toplantısı’nda gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı’nın Vakıfbank karşısında Misli.com Sultanlar Ligi Final serisinde 2-1 öne geçerek şampiyonluğa bir adım uzaklıkta olduğuna da değinen Ali Koç: “VakıfBank galibiyetimiz… Erkek Voleybolda üçüncü olduk. Keşke birinci olsaydık. Kadın Basketbol Takımımız Fenerbahçe Safiport dün finale kaldı, tebrik ediyoruz. Kadın Voleybolda zaten finaldeyiz, şampiyonluğa 1 adım kaldı. Nerede ezeli rakiplerimiz? Onlara laf atmak için bunu söylemiyorum. Bunu sürdürebilmek kolay değil. Her seferinde karşınıza geçip bunu daha ne kadar sürdürebileceğimizi bilmediğimi size söylüyorum.” dedi.

Final serisinin dördüncü maçına gidip gitmeyeceği konusunda sorulan soruya totem yaptığını söyleyerek yanıt veren Başkan Ali Koç: “Benim maça gidip gitmemem önemli değil ve gitmeyeceğim. Önemli olan benim bu vizyonu sürdürebilecek imkanları sağlayacak, çalışacak, sponsorlar bulacak… Fenerbahçe’yi burada tutmak. Benim ana görevim bu. Kendi kendime garip bir totem yapmışım, bu böyle gidiyor bu sezon. Ama inşallah şampiyonluğu aldığımızda soyunma odasında olacağım.” şeklinde konuştu.

Fenerbahçe Opet ile VakıfBank, Misli.com Sultanlar Ligi Final serisi dördüncü maçında Fenerbahçe Opet ev sahipliğinde Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu’nda karşı karşıya gelecek. Sarı lacivertliler, 9 Mayıs Pazartesi günü saat 19.00’da oynanacak karşılaşmayı kazanması halinde lig tarihindeki altıncı şampiyonluğunu ilan edecek. Maçı Vakıfbank’ın kazanması halinde şampiyonu, 12 Mayıs Perşembe günü oynanacak beşinci maç belirleyecek.

Haberin Fotoğrafları

Haberi Paylaş

Comments are closed.