Alpaslan Endüstri, Erkekler Voleybol 1.Ligi’ne isim sponsoru oldu

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) ile Alpaslan Endüstri arasında 2,5 yıllık isim sponsorluğu anlaşması imzalandı.

İmzalanan sponsorluk anlaşması kapsamında Alpaslan Endüstri, Türkiye Voleybol Federasyonu bünyesindeki Erkekler 1. Ligi’ne isim sponsorluğunda bulunacak. Türk voleybol tarihinde ilk kez isim sponsoru alan Erkekler Voleybol 1. Ligi artık “Alpaslan Endüstri Erkekler Voleybol 1. Ligi” olarak anılacak.

Sponsorlukla ilgili olarak Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ şunları söyledi:

“Voleybol her geçen gün büyüyor, büyüyerek çoğalıyor, ailemize yeni üyeler katılıyor. Bugün de Erkekler Voleybol 1. Ligimize isim sponsoru olarak aramıza katılan Alpaslan Endüstri’nin müjdesini veriyoruz. Erkekler Voleybol 1. Ligimiz artık ‘Alpaslan Endüstri Erkekler Voleybol 1. Ligi’ şeklinde anılacak.

Hem tüm yaş gruplarındaki milli takımlarımız hem de her bir ligimiz bizler için çok büyük önem arz ediyor. Efeler ve Sultanlar Liglerimizin ardından 1. Liglerimize de isim sponsorluğu alınması, voleybolun bugün geldiği noktayı gösteriyor. Sponsorlar kulüplerimize, takımlarımıza, oyuncularımıza değer katıyor; voleybola maddi ve manevi yönden destekte bulunuyor.

Mustafa Alpaslan kurucu ortaklığındaki Alpaslan Endüstri de voleybolu desteklemeyi seçerek çok doğru bir karar vermiş ve bizleri çok mutlu etmiştir. Bu kıymetli sponsorlukta emeği geçen herkese ve Alpaslan Endüstri ailesine teşekkür ediyorum. Yeni sponsorluğumuz voleybolumuza hayırlı uğurlu olsun.”

Alpaslan Endüstri Kurucu Ortaklarından Mustafa Alpaslan ise sponsorlukla ilgili mutluluklarını ve görüşlerini şu şekilde dile getirdi:

“Ülkemizin en başarılı ve en popüler spor branşı olan voleybola destek vermek düşüncesi bizleri çok heyecanlandırıyordu. Şu an geldiğimiz noktada Erkekler 1. Ligi’nin isim sponsoru olarak anılacak olmamız bizler için çok gurur verici.

Alpaslan Endüstri ile Türkiye Voleybol Federasyonu; emeğe değer vermek, iş ahlakı ve iş etiği ilkelerine uymak, iş şeffaflığı, paydaşlarımızla uzun vadeli ilişkiler kurmak gibi ortak değerleri paylaşıyor. Bu değerleri paylaşan iki kurumun iş birliği yapmasından daha mutluluk verici bir şey olamaz.

Umuyorum ki Alpaslan Endüstri Erkekler Voleybol 1. Ligi’nin isim sponsorluğu; ligdeki tüm takımlara, sporculara, teknik ekiplere ve Türk voleyboluna uğurlu gelir. Hepimiz için tekrar hayırlı olsun.”

İmzaların atılmasının ardından Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Alpaslan Endüstri Kurucu Ortaklarından Mustafa Alpaslan’a Türk voleyboluna katkılarından dolayı teşekkür ederek plaket, top ve adının yazılı olduğu milli takım forması takdim etti.

Alpaslan Endüstri Kurucu Ortaklarından Mustafa Alpaslan da, Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ’a, günün anısına özel bir hediye takdim etti.

Haberin Fotoğrafları

Haberi Paylaş

Comments are closed.