“Antrenman performanslarından çok memnunum”

Galatasaray HDI Sigorta Voleybol Takımı, hazırlık karşılaşmasında Olympiakos’u 4-0 yenerek iyi bir prova gerçekleştirdi.

Maçın ardından açıklamalarda bulunan Galatasaray HDI Sigorta Kadın Voleybol Takımı Başantrenörü Ataman Güneyligil, genç oyuncularla tecrübeli isimleri harmanlayarak güzel bir enerji yakalamak istediklerini ifade etti.

Güneyligil, “Antrenman performanslarından çok memnunum. Her gün çift bazen üç antrenman yaptığımız oluyor. Genç ve çok kapasiteli çocuklar var. Bu da antrenör olarak bizim hoşumuza gidiyor. Sahada daha fazla vakit geçiriyoruz. Onların gelişimine tanık oluyoruz Tecrübeli oyuncularımız da var. Onlarla harmanlayarak iyi bir şeyler yapmaya çalışıyoruz.” diye konuştu.

GİZEM GÜREŞEN: “GENÇLERİN HEPSİ ÇOK GÜZEL ENERJİ VERİYOR”

Takım kaptanı Gizem Güreşen ise genç ve dinamik bir ekip olduklarını belirterek, “Çok güzel bir antrenman düzeni ve tempomuz vardı. Maçın içindeki kondisyon ve tempo ile antrenman temposu, kondisyonu aynı olmuyor. Sürekli maç oynamaya çalışıyoruz. Bugün ve dün bir maçımız vardı. Ondan önce turnuvamız vardı. Haftaya bir turnuvaya daha gidiyoruz. Böylelikle maçlar başladığında maç temposuna hazır olacağız. Şimdilik her şey çok güzel. Sahanın içerisinde güzel bir enerji var. Bu sene çok genç bir ekibiz. O gençlerin hepsi çok güzel bir enerji veriyor. Hepsi çok istekli, çalışkan ve çok tatlılar. Bu sene çok güzel, genç, dinamik ve enerjik bir takım görüyorum. Öyle olacağımıza inanıyorum. Şimdilik güzel başladık. Elimizden gelen her şeyi yapacağız bu sene.”

Haberi Paylaş

Comments are closed.