Bahov imzayı attı

AXA Sigorta Efeler Ligi ekiplerinden İnegöl Belediyespor, Halkbank’tan Moldovalı smaçör Dmitrii Bahov ile sözleşme imzaladı.

Kulüp tesislerinde düzenlenen imza törenine Kulüp Başkanı Alper Taban, Voleybol Şube Sorumlusu Turgut Başdinç ile 2.lig Voleybol Şube Sorumlusu Emir Zekovic katıldı.

İmza töreni öncesi açıklama yapan Başkan Taban, şunları söyledi:

“Güzel bir Cuma gününde, güzel bir transfer anlaşmasını imza altına almak için toplandık. Biliyorsunuz AXA Sigorta Efeler Ligi 13 Eylül Pazar günü ilk maç ile başlamış olacak. Bizler de daha önce anlaşmasını yaptığımız ve bugün imzalarını atacağımız transferimizi duyurmak için bir aradayız. Dimitri Bahov geçtiğimiz yıl Halk Bankasında oynuyordu. Onun öncesinde 2016-17 sezonunda yine İnegöl Belediyespor’umuzda bizlerle beraberdi. Pek çok başarıya imza atmış bir arkadaşımız. Moldova doğumlu ve milli takım oyuncusu. 50 kez milli takım formasını giyebilme başarısını sağlamış. Aynı şekilde Bulgaristan, Romanya ve Fransa gibi ülkelerin liglerinde oynamış kaliteli bir oyuncu. Tüm arkadaşlarımıza güveniyoruz. Her biri kendi oynadıkları alanda başarılara imza atmış kişiler. Bugün de İnegöl Belediyespor voleybol takımımız bünyesinde güzel başarılar imza atacaklarını düşünüyorum. Yapılan sözleşmenin oyuncumuza, bizlere, takımımıza, şehrimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Dmitrii Bahov’u ise “Tekrar İnegöl’de olduğumdan dolayı çok mutluyum. Burada daha önce de oynadım. İnegöl Belediyespor çok profesyonel bir yapıya sahip, profesyonel bir kulüp. Daha önce burada güzel sonuçlar elde etmiştik. Eminim ki bundan sonra da güzel sonuçlar elde edeceğiz. Çok güzel bir yönetim ve teknik yapı var kulübümüzde. Başarılı olacağımıza inanıyorum” ifadelerinde bulundu.

Haberin Fotoğrafları

Haberi Paylaş

Comments are closed.