Bergama’da hedef 1.Lig

Geçtiğimiz sezon Türkiye Voleybol Federasyonu Kadınlar 2. Ligi’nde grubunu şampiyon olarak bitiren ama çeyrek finallerde sezonu kapatan Bergama Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü, bu sezon TVF Kadınlar 1.Ligi’ne çıkma hedefi ile çok önemli sporcular ile anlaşma imzaladı.

Bergama Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü antrenör olarak takımın başına geçtiğimiz sezon Fethiye Bahçeşehir Koleji’nde görev alan, aynı zamanda U19 Kız Milli Takımı’nda yardımcı antrenörlük yapan Alper Kemal Kaygusuz ile anlaştı. Alper Kemal Kaygusuz’a yardımcı olarak Kamilcan Karahan, Tarık Girgin ve Berkay Üüstün eşlik edecek.

Bergama Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Pasör olarak Gülen Göl, Meltem Coşkun ve Beril Ece Emre, Libero olarak Neslihan Çengeltepe ve Didem Turan, Pasör Çaprazı olarak Burcu Bircan EVİN ve Meltem Kuydere, Orta Oyuncu olarak Ayşe Nur Tekeli, Buse Gül ve Ayşe Zilayas, Köşe Oyuncusu olarak Gizem Nur Saka, Cansu İsmailoğlu, Şafak Karvan, Selin Azra Çimen, Bilge Çayıroğlu ve Petek Gülbinat ile anlaştı. İmza töreninde Kulübün Onursal Başkanı ve Belediye Başkanı Sayın Hakan Koştu, Başkan Yardımcısı Cüneyt Umutlu Kulüp Başkanı Muhammet ŞAHİN ve Sponsor firmalar olan Ateş – Çelik, Canoğlu Matbaacılık ve Özgür Eğitim Kurumları yöneticileri katıldı. Sporculara başarılarını ileten yönetim kurulu üyeleri yeni sezon için umutlu olduklarını dile getirdiler.

Haberin Fotoğrafları

Haberi Paylaş

Comments are closed.