Bir veda değil, yeni bir başlangıç…

‘Voleybolunsesi’ni 2008 yılında Zeliha ile kurduğumuzda yaşadığım heyecanı anlatamam. 12 yıl sizlere haberleri anında iletmek, en iyisini en doğru şekilde verebilmek için öyle tatlı telaş ve heyecanla çalıştık ki…

12 yılın sonuna geldiğimizde her birimizin artık yıprandığını ve yorulduğumuzu gördük. Sonuç olarak geçtiğimiz Ocak ayında  ‘voleybolunsesi.com’daki haklarımı devrederek voleybolunsesi’nden ayrıldım. Bu kadar zaman neden duyurmadın derseniz; benim de zamana ve kendimi dinlemeye, ne istediğime karar vermeye ihtiyacım vardı. Voleybolun içinde olmaya devam edecektim ama ne şekilde, neresinde olacağıma karar vermem gerekiyordu. Pandemi ile birlikte birçok şey değişti, kendime zaman ayırmak, yapmak istediklerimi gözden geçirmek için fırsat buldum ve bu süreçte yıllardır hayalini kurduğum proje için ilahi bir güç geldi:)

Şimdi ‘Türkiye’nin İlk ve Tek Voleybol Gazetesi’ olacak bir çalışma ile yeniden doğuyorum, doğuyoruz. Dijital ve haftalık bir yayın olacak, şimdilik bunun bilgisini vereyim yeter:) Yayınlanacak platformlar konusunda hızlı bir çalışma var. Bir yandan da gazetenin mizanpajına çalışıyoruz. Yanımda benimle olacak acayip heyecanlı ve çok güzel bir ekip şimdiden oluştu. Allah yüzümüzü kara çıkarmasın.

‘Voleybolunsesi’ hani derler ya çocuğum gibi, gerçekten de heyecanı ile yaptıklarımız ile yeri hep ayrı kalacak ama artık kanatlanıp tek başıma uçma vakti. Hep takipte kalacağım, hep destek olacağım. Biliyorum ki; Zeliha da benim yaptığım işlerle gururlanacak, destek olacak. Ama dediğim gibi artık ikimizin de kendi işlerinde başarılı olma vakti ve ben ona gönülden başarılar diliyorum.

Hepiniz sağlıkla ve voleybolla kalın.

Begüm Doğanay Süülker

Haberi Paylaş

Comments are closed.