“Bize inanan destek olan herkese teşekkürler”

Voleybol Erkekler 1.Ligi’nde seriyi 4 maça çıkartan TÜRŞAD’da moraller yerinde. Son olarak erteleme maçında Yeni Kızıltepe ile karşılaşan Bitlis ekibi, büyük çekişmenin yaşandığı maçı 3-2 (21-25, 25-22, 25-20, 21-25, 12-15) kazandı.

Karşılaşmanın ardından TÜRŞAD ekibinde Kulübü Başkanı Av. Kadir Köstekçi, baş antrenörü Serkan Oğuz ve oyuncular açıklamalarda bulundu:

Adilcevaz Türşad Spor Kulübü Başkanı Av. Kadir Köstekçi:
“Dost ve kardeş takımımız ev sahibi takımını harika mücadelesi nedeni ile tebrik eder, kendilerine misafirperverlikleri ve güler yüzleri nedeni ile teşekkür ederiz. Herkese çok güzel bir mücadele izlettik. Bize inanan destek olan herkese teşekkürler. Galibiyet sponsorlarımıza armağan olsun.” dedi.

Baş antrenör Serkan Oğuz:
“Aynı hedefte olan 2 takımın karşılaşmasıydı. Seyir zevki yüksek çok kaliteli bir maç oldu ve kazanmasını bildik. Son 4 maçtan galip geldiğimiz için çok mutluyuz. Kaliteli voleybol oynamaya devam edeceğiz. Önümüzdeki Niksar maçını da kazanıp galibiyet serimizi devam ettirmek istiyoruz. Bizi izleyen, destekleyen herkese teşekkür ederiz.” dedi.

Pasör çaprazı Caio Oliveria:
“İyi servis attığımız ve birçok kontra atak ürettiğimiz bir maçtı. Kazandığımız setlerde oyunun önemli anlarında rakibe baskı yapmayı başardık ancak kaybettiğimiz setlerde farkı koruyamadık. Çünkü takımımız başlangıçta hep uzun sayı avantajı açtı. Tie-break seti kırılma noktasıydı, setin son anlarında rakibe bir kez daha baskı yapmayı başardık ve galibiyetle çıktık.” dedi.

Pasör Furkan Gök:
“Bizi bu zorlu deplasmanda yalnız bırakmayan yöneticilerimize öncelikle teşekkür ediyorum. Arkadaşlarımı kutluyorum, maç 3-2 olsa da kazanmasını bildik. Önümüzdeki Niksar maçını da kazanıp galibiyet serimizi devam ettirmek istiyoruz. Bize emek veren, gönül veren herkese teşekkür ederiz.” dedi.

Orta oyuncusu Kusay Kaan Güleç:
“Takım olarak gerçekten iyi bir uyum yakaladığımızı düşünüyorum. Bu galibiyete gerçekten ihtiyacımız vardı ve kazanmasını bildik. Saha dışındaki arkadaşlığımızı saha içine de taşıdığımızı düşünüyorum, sert bir dönemden geçtik. Takım olarak hırsımızla, kaliteli voleybolumuzla her şeyin önüne geçip güzel bir seri yakaladık. Önce takım arkadaşlarıma, hocalarım Serkan Oğuz, Semih Dağdeviren, Ömer Balık ve bizi yalnız bırakmayan yönetimimize ve taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Önümüzdeki Niksar maçını da alıp galibiyet serimize devam etmek istiyoruz.” dedi

Smaçör Samet Gümüş:
“Öncelikle bütün takım arkadaşlarımı ve teknik heyeti tebrik ediyorum. Temposu çok yüksek bir maçtı, izleyenlerin de keyif aldığını düşünüyorum. Üst üste 4. galibiyetimizi aldık ve güzel bir ivme yakaladık. Pazar günkü maçımızı da alıp devreyi galibiyetle kapatmak istiyoruz. Bizi destekleyen herkese çok teşekkür ederim.” dedi

Smaçör İsmail Koçak:
“İlk olarak bizi hiç bir zaman yalnız bırakmayan yöneticilerimize çok çok teşekkür ediyorum. Bana göre Kızıltepe deplasmanı bu ligin en zor deplasmanı ve biz iddialı bir takıma karşı güzel mücadele edip kazanmasını bildik. Takım arkadaşlarıma ve teknik ekibe gösterdikleri gayretten dolayı teşekkür ediyorum. Daha nice güzel galibiyetler ile hedefimize ulaşmayı diliyorum.” dedi.

Haberin Fotoğrafları

Haberi Paylaş