“Bizi şampiyonluğun kodları başarıya götürdü”

Alpaslan Endüstri Erkekler 1.Ligi final etabında şampiyon olarak AXA Sigorta Efeler Ligi’ne yükselen Türşad takımı Bitlis’te şampiyonuluğu taraftarlarıyla kutladı. Türşad’ın Başkanı Avukat Kadir Köstekçi, şampiyonluk sonrası Voleybolun Sesi’ne özel açıklamalarda bulundu. Kadir Köstekçi’nin açıklamaları şöyle:

“Öncelikle çok zorlu bir süreci geride bıraktık. Bu aşamaya gelmek hiç kolay olmadı. Her türlü zorluğa tüm ekibimizle birlikte göğüs gerdik. Kadim ve köklü bir geçmişe sahip ama küçük bir il olan Bitlis, Türşad’ın başarıları ile büyük bir mutluluk yaşadı. Tüm il büyük bir birlik ve beraberlik örneği gösterdi. Yine biz formamızda gururla şehit ve gazilerimizin ismini taşıyoruz. Bu nedenle şampiyonluk şehitlerimize, gazilerimize ve tüm Bitlis Halkına armağan olsun. Şampiyonluk camiamıza hayırlı olsun.

Birlik, beraberlik, arkadaşlık, samimiyet, dostluk…Bunların hepsi şampiyonluğun kodları. Bu kavramlar bizi bir arada tuttu ve başarıya götürdü. Yine tüm Play-Off süreci boyunca herkesin gönlüne taht kurduk. İlimizi, ilçelerimizi çok güzel temsil ettik. Bu nedenle de çok onurlu ve mutluyuz.

Ben yöneticilerimize ve takımı hiçbir zaman yalnız bırakmayan taraftarlarımıza da çok teşekkür ederim.
Mustafa Hoca ve oyuncularımızı tebrik ediyorum, onlarla gurur duyuyorum. Onlar hiçbir zaman vazgeçmediler. Hiçbir zaman mücadeleyi bırakmadılar ve aslanlar gibi mücadele ettiler. Bu nedenle teknik heyetimize ve oyuncularımıza da çok teşekkür ediyorum.

Bize destek olan sponsorlarımıza, iş insanlarımıza, esnaflarımıza, harçlığını biriktirip kulübe bağışlayan kardeşlerimize, formamızı yıkayan teyzelerimize, marşımızı yazan, bizim yüzümüzü güldüren sanatçılarımıza, ekibi taşıyan şoförlerimize, yemeğimizi yapan aşçılara, salon görevlilerine ve emeği geçen herkese minnettarız.
Bizi bir arada tutan bu ruhun, ortak paylaşım kavramının hiç yitmemesini diliyorum.”

Haberi Paylaş

Comments are closed.