Bosetti: “Önümüzdeki sezon Türkiye veya Brezilya’ya geri dönebilirim”

2021 CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi’nde temsilcimiz Fenerbahçe Opet, çeyrek finalde İtalya takımı Igor Gorgonzola Novara ile eşleşti. Ülkemizde daha önce Galatasaray’da forma giymiş Novara oyuncusu Caterina Bosetti, La Stampa’ya verdiği röportajda hem kura hem de kariyeri hakkında samimi açıklamalarda bulundu.

Bosetti: “Şampiyonlar Ligi ile ilgili beni rahatsız eden şey, herkesin bize kiminle eşleşmeyi tercih ettiğimizi sorması. Eğer turu atlayıp Final Four’a kalmak istiyorsak, karşımıza çıkacak her takım diğerleri kadar önemli, bu yüzden kurada kiminle eşleştiğimizin bir önemi yok. Sonuç olarak da Fenerbahçe ile eşleştik, ancak umurumda değil! Mutluyum, çünkü ailem beni Türkiye’de oynarken izleyecek, bu maç için sabırsızlanıyorum.”

“Fenerbahçe ile Türkiye’de oynayacak olmak beni ekstra motive etmiyor, ben karşılaştığım her rakiple aynı istek ve motivasyonla oynuyorum.”

“Novara’da çok mutluyum ve önümüzdeki sezon ne yapacağımızı kulüple birlikte görüşüyoruz. Bir gün yurtdışından teklif gelirse memnuniyetle kabul edebilirim. Önümüzdeki sezon Türkiye veya belki de Brezilya’ya geri dönebilirim, neden olmasın!”

Kaynak: La Stampa Novara

Haberi Paylaş