“Bu yılki lig gördüğüm en zor lig”

Voleybol Erkekler 1.Ligi’nde Dinamik Gençlik, Akkuş Belediyespor galibiyetlerinin ardından son hafta deplasmanda Ünsal Grup Şiran Akademi Spor’u 3-0 mağlup ederek seriyi üç maça çıkartan TÜRŞAD’da antrenör Serkan Oğuz, “Bu yılki lig gördüğüm en zor lig.” dedi.

Şiran deplasmanını çok önemsediklerini söyleyen Serkan Oğuz, “Kendi evinde iyi oynayan bir takımdı. Bizimde bir çıkışımız vardı ve bunu devam ettirmek istiyorduk. Güzel bir oyunla kazandığımız için çok mutluyuz. Şiran Akademiye misafirperverliği için teşekkür ediyorum.” dedi.

İki erteleme maçının ardından ilk devreyi mutlu kapatmak istediklerini ifade eden Serkan Oğuz’un Voleybolunsesi’ne yaptığı açıklamalar şöyle:

“Covid testimizin pozitif çıkmasından dolayı tehir olan iki maçımızı bu hafta oynayacağız. Çarşamba günü oynayacağımız Yeni Kızıltepe maçı, aynı hedefte olduğumuz bir takım ve deplasmanda oynuyoruz, çok zor bir maç olacak. Kızıltepe ve Niksar maçını da kazanarak ilk yarıyı mutlu kapatmak istiyoruz.

İkinci yarı, inşallah playofflar için takviyeler yapmayı düşünüyoruz. Bu yılki lig gördüğüm en zor lig. Her maç final niteliğinde. Alnımızın akıyla sezon sonunda takımımızı Efeler Ligi’ne taşımak istiyoruz.”

Haberin Fotoğrafları

Haberi Paylaş