Buket ve Derya yuvaya dönüyor

Sistem9 Yeşilyurt ile CEV Challenge Kupası’nda şampiyonluk yaşayan pasör Buket Gülübay ile smaçör Derya Cebecioğlu yuvaya dönüş yapıyor. İki genç oyuncu 2021-2022 sezonunda VakıfBank’ta forma giyecek.

Bu sezon kiralık olarak Sistem9 Yeşilyurt forması giyen iki oyuncu geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesaplarından Yeşilyurt’a veda etmişti.

Buket Gülübay: “Bu zorlu sezonu daha iyi şekilde ve daha iyi yerlerde sonlandırmak isterdik ama olmadı maalesef. Geriye dönüp baktığımda hepimizin hayatlarında ilk kez yaşadığı CEV Challenge Cup şampiyonluğu sanırım bu sezonun en güzel yanıydı. Elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan antrenörlerime, takım arkadaşlarıma ve kulüpteki bütün çalışanların emeğine ve yüreğine sağlık. Bu takımın bir parçası olmak gurur vericiydi.”

Derya Cebecioğlu: “Tüm duyguları en üst safhada yasadığım koskoca 2 yıl… profesyonellik yolunda adım attığım bu yıllarda sınırsız desteğiniz için sonsuz teşekkürler.. üzerimde emeği olan herkes için minnettarım!! Her güzel şeyin sonu vardır derler, yolumuz bir daha kesişene kadar şimdilik elveda.”

Haberi Paylaş

Comments are closed.