Büyükşehir Belediyespor Uğur Güneş’le sözleşme imzaladı

Voleybol AXA Sigorta Efeler Ligi’nde mücadele eden Bursa Büyükşehir Belediyespor, kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Başantrenörlüğe Levent Zoroğlu’nu getiren, Fatih Eren Uğur, Burhan Zorluer, Serhat Fatih Uzun, Berkün Eber Üstündağ, Gökhan Gökgöz, Ekrem Caner Çiçekoğlu ve Burakhan Tosun’la sözleşme imzalayan Bursa Büyükşehir Belediyespor, 1993 doğumlu orta oyuncu Uğur Güneş’i de kadrosuna kattı.

Geçtiğimiz sezon İstanbul Büyükşehir Belediyespor’da forma giyen 2.03 boyundaki oyuncu, kendisini Büyükşehir Belediyesporlu yapan sözleşmeyi imzaladı. Büyükşehir Belediyesi Fethiye Spor Kompleksi’nde gerçekleşen törene Kulüp Başkanı Gökhan Dinçer ile Voleyboldan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Yunus Emre Gelen ve Yönetim Kurulu Üyesi Fuat Alpaslan da katıldı.

Voleybol Efeler Ligi’nde başarılı bir sezon geçirmek için transfer çalışmalarını bu doğrultuda yaptıklarını belirten Kulüp Başkanı Gökhan Dinçer, “Bursa’yı ligde en iyi şekilde temsil edeceğimizi düşünüyorum. Sözleşme imzaladığımız oyuncuların bizleri mahcup etmeyeceğine inanıyorum” diye konuştu. Uğur Güneş de Büyükşehir Belediyespor ailesinin parçası olduğu için mutlu olduğunu ifade ederken, başarılı bir sezon geçireceklerine inandığını söyledi.

 

Haberi Paylaş

Comments are closed.