Cansu Özbay: “Tüm kupalara talibiz”

Vakıfbank’ın milli pasörü Cansu Özbay bugün düzenlenen medya gününde Voleybolunsesi’ne konuştu.

Pandemi döneminde seyircisiz oynamanın zor olduğunu ve bu duruma çok üzüldüklerini söyleyen Cansu Özbay, “Seyircimizin önünde performans göstermeye çok alışkınız onların olmaması bizi çok üzdü elbette. Ayrıca takımda covid vakalarından dolayı antrenmanlarımız ve maçlarımız etkilenmişti. Ama sezon sonunu en iyi şekilde tamamlamayı başardık. Geçtiğimiz sezon iki kupa kaldırdık ama bu yıl tüm kupalara talibiz ve umarımı bunu başarabiliriz. Yoğun bir yaz dönemi geçirdik. Takıma katılmadan önce on gün dinlenme sürem oldu. 15 Eylül’de antrenmanlara başladık. Takıma ve arkadaşlarıma faydalı ve yardımcı olmak ayrıca en iyi performansımı göstermek istiyorum.” dedi.

Bu senenin daha eğlenceli ve keyifli olacağını söyleyen Özbay, “Seyirci etkisiyle daha iyi oynuyorsunuz. Onların desteği ile daha farklı bir ortam oluşuyor seyircisiz olunca maçlar antrenmanmış gibi geçiyor.” dedi.

5 Ekim’de Eczacıbaşı Dynavit ile oynayacakları Süper Kupa maçı için ise Özbay, “Eczacıbaşı Dynavit maçı kesinlikle çok güzel bir maç olacak. Onlar çok iyi bir takım, çok iyi oyuncuları var. İnanıyorum voleybol severler için çok güzel ve zevkli bir maç olacak” ifadelerini kullandı.

Haberi Paylaş

Comments are closed.