De Gennaro: Fenerbahçe ile zorlu bir maç bekliyorum

Temsilcimiz Fenerbahçe Opet’in CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi’nde gruptaki güçlü rakibi Imoco Volley Conegliano, yaklaşan İtalya Süper Ligi ve Şampiyonlar Ligi için çalışmalara devam ediyor. Önümüzdeki sekiz gün içerisinde toplamda beş maç oynayacak Imoco’nun durumu ve transfer söylentileri hakkında İtalyan libero Monica De Gennaro, Tribuna di Treviso ile yaptığı röportajda samimi açıklamalarda bulundu.

De Gennaro: “Eğer bizim gibi güçlü bir takımda iyi bir oyuncuysanız, hakkınızda erkenden transfer söylentilerinin çıkması çok normaldir. Biz şu an önümüzdeki sezondan ziyade, bu yıl iyi işler yapmaya odaklandık. Sanıyorum ki hepimizin adını farklı kulüplerle birlikte yazıldı, bu yüzden tuhaf bir durum yok.”

“Ben herhangi bir teklif almadım ve zaten Conegliano’da çok mutluyum. Transfer piyasasında çıkan söylentileri askıda bırakmayı tercih ediyorum.”

“Eğlence şimdi başlıyor, daha önce başardıklarımız önemli değil, ileriye bakmalıyız. Öncelikle yarınki Trento maçı için hazırlanıyoruz ve ardından Pazar günü Şampiyonlar Ligi için Nantes’e gidiyoruz. Döndüğümüzde ise cumartesi günü zorlu bir Monza maçı bizi bekliyor. Bu süreç zorlu olacak ancak geniş ve kaliteli bir kadromuz var.”

“Grubumuzda Kamnik ve Nantes’e karşı tedbiri elden bırakmamamız gerekiyor. Ardından son olarak Fenerbahçe ile karşılaşacağız. Kelsey Robinson transferi ile birlikte özellikle defanslarını çok güçlendirdiler. Zorlu ve sıkı bir mücadele bekliyorum ve aslında bunu istiyorum da.”

Kaynak: Tribuna di Treviso

Haberi Paylaş

Comments are closed.