Eczacıbaşı’ndan CEV Kupası’na özel şampiyonluk filmi

CEV Avrupa Kupası final maçlarında Allianz MTV Stuttgart’ı geçerek tarihinde ikinci kez bu organizasyonu şampiyon olarak tamamlayan Eczacıbaşı Spor Kulübü, bu önemli başarı için özel bir şampiyonluk filmi hazırladı.

Eczacıbaşı Spor Kulübü Başkanı Faruk Eczacıbaşı’ndan motivasyon konuşması

Atatürk’ün Kızlarının Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan yaptıkları Stuttgart uçuşuyla başlayan şampiyonluk filminde, final maçı öncesindeki oyuncu açıklamaları ve Eczacıbaşı Spor Kulübü Başkanı Faruk Eczacıbaşı’nın oyunculara yönelik motivasyon konuşması da yer aldı.

Voleybol tutkunlarına final ikinci maçının tüm heyecanını yaşatan video, sosyal medya platformlarında Eczacıbaşı Dynavit taraftarlarından da yoğun ilgi gördü.

Takım otobüsündeki kutlamalar da yer alıyor

Büyük çekişmeye sahne olan final maçından özel detayların, Eczacıbaşı Dynavit Baş Antrenörü Ferhat Akbaş’ın maç sonrası açıklamalarının, kupa seremonisinin, takım otobüsündeki kutlamaların ve Sabiha Gökçen Havalimanı’ndaki karşılamanın da bulunduğu şampiyonluk filmi yayında.

Eczacıbaşı Spor Kulübü, uluslararası organizasyonlarda Türk voleybolunu başarıyla temsil etmeye önümüzdeki sezonlarda da devam edecek.

Haberi Paylaş

Comments are closed.