Edremit’in konukları Altay ve Maritza

Sigorta Shop Kadınlar 1.Ligi’nde mücadele edecek olan Edremit Belediyesi Altınoluk Spor Kulübü Kadın Voleybol A Takımı yeni sezon öncesi hazırlık döneminde Edremit ilçesinde Kazakistan Ulusal Ligi’nde ve FIVB Kadınlar Dünya Kulüpler Şampiyonasında da mücadele eden Altay Voleyball Club ve Bulgaristan Süper Lig takımlarından Voleyball Club Maritza’yı ağırlıyor.

Kıyasıya mücadelenin yaşandığı organizasyonun ilk günü Altay VC 3-1′ lik skorla Altınoluk Voleybol karşısında galip gelirken, ikinci günde tekrar karşılaşan ekiplerin mücadelesinden Kazakistan ekibi tie break setiyle maçı 3-2 galip tamamladı.

Maç sonunda kulüp başkanı Filiz Sırma Uluç ve kulüp başkan yardımcısı Nalan Korkmaz, Kazakistan ekibinin baş antrenörüne plaket takdim etti.

18 ve 19 Eylül’de VC Maritza ile karşılaşacak olan Edremit Bld. Altınoluk Spor’da Takım Menajeri Ulaş Uluç yaptığı açıklamada;

“Uluslararası seviyede mücadele eden iki büyük takımı Edremit’te ağırladığımız için çok memnunuz, lige en hazır şekilde başlamak için yoğun emek harcıyoruz. Kulübün ve bölgenin sportif anlamdaki imajını ve değerini daha da yükseltecek, bu tarz çalışmalarımız devam edecektir. Organizasyonda emeği geçen herkese ve her zaman desteği yanımızda olan Edremit Belediyesi Başkanımız Sayın Hasan Arslan’a teşekkür ediyoruz. “dedi.

Haberin Fotoğrafları

Haberi Paylaş

Comments are closed.