“Emeklerimizin karşılığını aldığımız için çok mutluyum”

Misli.com Sultanlar Ligi’ni üçüncü sırada tamamlayarak Şampiyonlar Ligi’ne katılma hakkı elde eden Türk Hava Yolları’nda tarihi başarının mutluluğu yaşanıyor.

Takım kaptanı Şeyma Ercan ile başarılı oyuncular Polen Ünver ve Berin Yıldırım duygularını voleybolunsesi okuyucuları ile paylaştı.

Şeyma Ercan: “Bu sezonu diğer sezonlardan çok farklı bir yere koyabiliriz. Hem mental olarak hem fiziksel olarak çok zorlayıcıydı. Böyle zorlu bir sezonu Şampiyonlar Ligi bileti alarak bitirmek çok daha değerli hale getiriyor. Sezon boyunca takım olarak çok çalıştık, çok inandık ve çok fazla fedakarlıkta bulunduk. Emeklerimizin karşılığını aldığımız için çok mutluyum. Bu başarıda payı olan herkesi tebrik ediyorum.”

Polen Ünver: “Sezon başında koyduğumuz 3.lük hedefine ulaşmanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyorum. Açıkçası gerçekten çok uzun bir sezondu fakat o kadar çok çalıştık ve takım olarak o kadar güzel bir uyum yakaladık ki finalde bunun karşılığını aldık. Çok mutluyum seneye Şampiyonlar Ligi’nde mücadele edeceğimiz için. Seneye de harika bir takımla harika hedeflere gideceğimize eminim.”

Berin Yıldırım: “Nereden başlasam bilmiyorum. Emeklerimizin karşılığını almak çok gurur verici. 2016 yılından beri Türk Hava Yolları için ter döküyorum ve kulüp olarak çok kısa bir sürede çok büyük yol kat ettik. Pandemi sebebiyle bu kadar zor geçen bir sezonu, böylesine büyük bir hedefe ulaşarak tamamlamak bizim için çok değerli. Bu yolda takımımız için emek veren herkesi tebrik ediyorum, bu ailede olduğum için çok mutluyum.”

Haberi Paylaş