Fabiana Bebek bekliyor

İki kez Brezilya milli takımı ile Olimpiyat şampiyonluğu zaferi tatmış Fabiana Claudino, Tokyo Olimpiyatları’nın 2021 yılına ertelenmesiyle, voleybol oynamak ile hamile kalmak arasında kaldığını daha önceden yaptığı açıklamalarla ifade etmişti. 35 yaşındaki oyuncu, dün Instagram’dan paylaştığı bir fotoğraf ile hamile olduğunu duyurdu. Yaptığı açıklamada Fabiana şu ifadeleri kullandı:

“Uzun zamandır önemli bir kararı erteliyordum, 14 yaşından beri aktif olarak oyuncuyum ve bu mücadeleler, kulüpler, seçimler ve seyahatlerin oluşturduğu çılgın temponun durmaksızın içinde bulunuyorum. Kişisel başarılar her zaman bir kenarda durur, ancak zaman geldi: Hayatımızın yeni ve daha iyi bir dönemi başlıyor: ARTIK 3 OLDUK! Bunun hakkında ne kadar hayal kurduğumuzu tahmin edemezsiniz.

Aşkım ile birlikte, hayatımızın en önemli adımını atmaya hazır hissediyorum. Şu an o kadar sevinçliyim ki kelimelerle tarif edemiyorum. Çok karışık duygular ve hormonlar içerisindeyim!
Bu büyük sevginin meyvesi olan bu bebek ve için coşkulu ve endişeliyiz.

Hayatımın, hayatımızın en büyük hayali gerçekleşiyor ve biz neşe ve mutluluk doluyuz. Tanrı bize bundan daha kutsal bir hediye veremezdi. Hayatıma bakıyorum ve kendimi çok mutlu, çok tatmin olmuş hissediyorum. Hayatımda her şey doğru zamanda oldu ve şimdi bunun da farklı olduğunu düşünmüyorum.”

Haberi Paylaş