Fenerbahçe Opet online toplantıda bir araya geldi

Fenerbahçe’de Başkan Ali Koç ve Yönetim Kurulu Üyesi Simla Türker Bayazıt; Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımının tüm oyuncuları ve teknik ekibinin katıldığı, takımda yaşanan covid vakaları dolayısıyla online düzenlenen toplantıda 2020/2021 sezonunu değerlendirdi.

Sezon geneline istinaden yapılan görüş alışverişi ve değerlendirme toplantısında, koronavirüs salgını nedeniyle özellikle sezonun son bölümünde Sarı Meleklerin karşılaştığı talihsizlikler konuşulurken, her zaman bir aile oldukları vurgulandı. Teknik ekip ve oyuncular da sezonun final maçlarının oynanmamasından duydukları üzüntüyü paylaştılar.

Başkan Ali Koç ve Yönetici Simla Türker Bayazıt, bu sezon da adını finale yazdıran, final serisinde karşılaştığı yoğun covid vakaları dolayısıyla tüm zorluklara rağmen sezonu ikinci bitiren Sarı Meleklere ve teknik ekibe moral verdiler. Ali Koç, tüm takıma seslenerek sporcuların sağlığının her zaman her şeyden önce geldiğini vurguladı.

Toplantı sonunda gelecek sezon için görüş alışverişi yapılırken; koronavirüs salgınının sona erdiği ve en büyük destekleri olan taraftarların tribünleri doldurabildiği bir sezon yaşanması temennilerinde bulunuldu.

Takım adına konuşan Kaptan Eda Erdem Dündar da Başkan Ali Koç ve Yönetici Simla Türker Bayazıt’a tüm destekleri için teşekkür ederken; kulübün sağlık çalışanlarına, teknik ekibe ve tüm takıma da teşekkür ve minnetlerini iletti.

Haberi Paylaş

Comments are closed.