Fenerbahçe’nin Egonu’ya teklif gönderdiği iddiasına cevap geldi

Geçtiğimiz gün Fenerbahçe Opet’in İtalyan yıldız Paola Egonu’ya 1 milyon euro teklif gönderdiği yönünde çeşitli basın kaynaklarında haberler çıkmıştı. Konuyla ilgili açıklamada bulunan Imoco Volley Conegliano yönetimi, bu söylentileri reddederek, transfer piyasası hakkında şimdiden konuşmanın ne kadar erken olduğundan bahsetti.

Konuyla ilgili yorumlarını dile getiren eş başkan Pietro Maschio: “Dünyanın en önemli kulüpleri oyuncuyla ilgilenebilir ve teklif verebilirler, ancak henüz Aralık ayındayız, bu yüzden bu konuşmaları yapmak için henüz daha çok erken ve ben yaklaşık iki, üç ay sonra bu konu hakkında tekrar konuşmaya başlayabiliriz diye düşünüyorum.”

“Bu söylentileri şu an için dikkate almıyoruz çünkü henüz olağanüstü şartlardan çıkmış değiliz ve hala İtalya’da voleybolun geleceğinin nasıl olacağı çok belirsiz durumda. Henüz ligin ve Şampiyonlar Ligi’nin en önemli etaplarını oynamadık, bu yüzden şimdiden bunları konuşmak bana çılgınca geliyor.”

“Paola’nın bizimle kalmasını istiyoruz, zamanı geldiğinde biz de kendi kartlarımızı oynayacağız. Bu dedikoduları uyumun ve dengenin tam olduğu bir ortamı istikrarsızlaştırmaya yönelik yapılan girişimler olarak görüyorum, ne var ki bu provokasyonlardan etkilenmemek için yeteri kadar tecrübe kazandık.”

Kaynak: Il Gazzettino Treviso

Haberi Paylaş