Fenerbahçe’nin son transfer hamleleri!

Yıldız pasör çaprazlarının ve smaçörlerin önümüzdeki sezon nerede forma giyeceği olduça merak konusu, ancak hem Fenerbahçe Opet’in hem de Rusya’dan önemli takımların ciddi teklif sunduğu Polonyalı genç yıldız Magdalena Stysiak, takımı Savino Del Bene Scandicci’de kalmaya karar verdi.

Fenerbahçe’nin bu sezonki oyuncusu Melissa Vargas ise, Samanta Fabris’in yerini almak üzere Dinamo Ak-Bars Kazan ile anlaşabilir. 21 yaşındaki Kübalı yıldızın Rusya ekibine çok faydalı olabileceği söylentiler arasında.

Vargas’ın ayrılma ihtimali ve Egonu ile Stysiak tarafından kabul edilmeyen teklifler dikkate alındığında, Fenerbahçe yeni arayışlara yönelmek zorunda. Bu sezon Ferhat Akbaş’ın çalıştırdığı Grupa Azoty Chemik Police ekibinin Sırp pasör çaprazı Jovana Brakocevic ve Lokomotiv Kaliningrad’da forma giyen Alman yıldız Louisa Lippmann, şimdilik sari lacivertlilerin en önemli iki alternatifi.

Ayrıca, Brankica Mihajlovic’in yerini alması düşünülen bir diğer genç yetenek Arina Fedorovtseva’nın da Monza’ya transfer olma iddiaları bulunmakta. Bununla birlikte Fenerbahçe’nin bir diğer Scandicci’li Sırp orta oyuncu Mina Popovic’i de istediği yönünde iddialar olmakla beraber, bu konu hakkında henüz resmi bir açıklama bulunmamakta.

Kaynak: VolleyNews

Haberi Paylaş