Filenin Yörükleri güç depoluyor

Türkiye Voleybol Federasyonu Erkekler 2. Lig 3. grupta şampiyonluk mücadelesi verecek olan Kılıç Silifke İdman Yurdu, yeni sezon hazırlıklarına Kapızlı ve Susanoğlu sahillerinde günde çift antrenmanla devam ediyor.

Takımın Antrenörleri Eyüp Doğan ve Ali Çetin nezaretinde günde çift idmanla çalışmalara devam eden Kılıç Silifke İdman Yurdunda, oyuncular antrenman sonralarında denize girerek yorgunluklarını atıyor.

Dinamik ve yetenekli bir kadro kurmak için titiz bir çalışma yaptıklarını ve eksik bölgelere 2-3 transfer yaparak kadro yapılanmasını tamamlayacaklarını belirten Kılıç Silifke İdman Yurdu Başkan Yardımcısı Cemil Parlar, “Bu yıl ciddi yatırımlar yaparak hedefimize ulaşmak tek düşüncemiz. Silifke halkının desteği ile 1.lige çıkmak istiyoruz. Önceliğimiz Play Off’a kalmak sonra finallerde sonuca gitmek. Antrenörlerimiz ve voleybolcularımız antrenmanlara devam ediyor. İnşallah çalışmalarımızın karşılığını sezon sonunda alacağız.”dedi.

SPONSORLARIMIZA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Her zaman takımlarına maddi manevi destek veren sponsorlara ve iş insanlarına çok teşekkür ettiğini belirten Kılıç Silifke İdman Yurdu Başkan Yardımcısı Cemil Parlar,”Başta 2 yıldır ana sponsorumuz olan Kılıç Holding yönetimine, Bursa’da tekstil sektöründe faaliyet gösteren Kaşif İslim’e, Orbit Enerji Vahit Kaya’ya, Yeşil Maki Cafe sahibi Mustafa Göksu Aydemir’e, Silifke İletişim Kerim Aktaş’a, Selefkos Turizm Ozan Yel’ e, Gözde Yemekçilik Ahmet Yıldırım’a, Olba Süt İsmail Köroğlu’na, Av. Tayfun Uysal’a ve adını sayamadığımız iş insanlarına ve esnaflarımıza çok teşekkür ediyoruz. El birliği ile takımımızı 1. lige çıkaracağız.” dedi.

2020-2021 sezonunda güçlü bir kadro ile Play Off’a kalmanın planlarını yaptıklarını belirten Kılıç Silifke İdman Yurdu Antrenörü Eyüp Doğan “Bu yıl biz başarılı olmak için planlamalarımızı yapıyoruz. İyi bir kadro kurduk ve çalışmalarımıza devam ediyoruz. Silifkelilerin desteklerini bekliyoruz. Hedefimiz kesinlikle 1. Lige çıkmak. Bize güvenenleri mahcup etmeyeceğiz” dedi.

Sabah ve akşam deniz kenarında sahilde çalıştıklarını belirten Kılıç Silifke İdman Yurdu Antrenörü Ali Çetin,”Oyuncularımızla birlikte sahilde koşu yaparak kondisyonumuzu arttırıyoruz ve antrenman çalışmalarına sıkı bir şekilde devam ediyoruz. Yeni sezona güç ve enerji depolayarak giriyoruz. Önümüzdeki antrenmanlarda da salon çalışmalarımıza devam edeceğiz. Maçlarımız 25 Ekim’de başlayacak. O zamana kadar lige hazır olup maçlarımızı oynayacağız. Bizleri destekleyen herkese teşekkür ediyoruz.” dedi.

Haberin Fotoğrafları

Haberi Paylaş

Comments are closed.