“Final müsabakalarının çok kaliteli ve zorlu geçeceğini düşünüyorum”

Sigorta Shop Kadınlar 1.Ligi yarı final etabı hazırlıklarını Bursa’da gerçekleştirdiği antrenman ile sürdüren Nevşehir Belediyespor’da Başantrenör Yücel Sevindi karşılaşmalar öncesi sitemize açıklamalarda bulundu.

Sezon başında çok eleştirilere maruz kaldıklarını dile getiren Yücel Sevindi, “Nevşehir Belediye Spor Kulübü olarak grubumuzu zorlu ve kaliteli müsabakalar neticesinde 3. sırada tamamlayarak 13-14-15 Nisan 2021 tarihleri arasında Bursa’da oynanacak olan yarı final müsabakalarına katılmayı hak etmiş bulunmaktayız.

Ülkemizin yaşamış olduğu çok zorlu geçen pandemi süreci bizim gibi tüm takımlarımızı tabi ki olumsuz etkilemiş olup bu süreci en az olumsuz etki ile atlatmaya çalıştık. Bu süreç içerisinde tüm takımlarımızı mücadelelerinden dolayı tebrik ediyorum.

Lig süreci başlangıcında tabi ki tüm takımlarımız gibi bizlerde kadromuzu oluştururken hedeflerimize ulaşmak adına oluşturmaya çalıştık, ancak oluşturduğumuz kadromuz adına birçok olumsuz eleştirilere maruz kaldık, kadromuzun yetersiz olduğundan tutun da bu kadronun Play – Off göremeyeceği hatta küme düşme potasında olacağı konusunda eleştirildik.” dedi.

Yarı final etabına katılan takımlara başarılar dileyen Sevindi sözlerini şöyle sürdürdü:

“Başta Belediye Başkanımız, Kulüp Yönetimimiz ve Nevşehir halkının bizlere ve sporcularımıza olan güven ve destekleri, sporcu kardeşlerimizin üstün çabası ve gayreti sayesinde hedeflerimizin ilk etabına ulaşmış bulunmaktayız. Tüm emeği geçen kişilere teşekkür ederim.

Tabi ki yarı final müsabakalarının çok kaliteli ve zorlu geçeceğini düşünüyorum, Yarı finallere katılacak takımlarımızın tümü ortak amaç doğrultusunda mücadele edeceklerdir, inşallah katılan tüm sporcularımız sakatlıksız ve sorunsuz bir turnuva yaşarlar. Yarı finallere katılan kulüplerimize başarılar dilerim.”

Haberi Paylaş

Comments are closed.