Finale Halkbank yakışır

CEV Challenge Kupası yarı finali ikinci maçında temsilcimiz Halkbank, Panathinaikos AC ATHENS takımı ile Atina’da karşılaşacak.

Yarın (1 Mart, 2022) St.Thomas Marousi-Athens Spor Salonunda oynanacak karşılaşma TSİ 21:00’de başlayacak. Bu önemli müsabakanın hakemleri Bulgar Simeon Ivanov ve Çek Tomas Bucha.

Atina’ya giderek müsabakanın son hazırlıklarını yapan Halkbank’ta Kaptan Selçuk Keskin, bugüne kadar gösterdikleri mücadele ile finale yakışan tarafın kendileri olduğunu söyledi.

Yarı finale kadar kayıpsız geldiklerini hatırlatan mili pasör, “Spor takımları için sıklıkla söylenen ‘kolej takımı’ havasını yakalamış bulunuyoruz. Yarınki maç için rakibimizi tanıyoruz, kendimizi biliyoruz ve inanıyoruz, finale yakışan takımın Halkbank olduğunu düşünüyoruz” diye konuştu.

İkinci kaptan Aslan Ekşi de yarı finale gelene kadar set vermediklerini belirterek, “Atmosfer ve diğer zorluklar bizi yıldıramayacak. Birbirimize kenetlendik, buradan finalist olarak ayrılmak istiyoruz” diye konuştu.

Halkbank’ın Kübalı pasör çaprazı Fernando Hernandez, “Bu takıma, bu aileye güveniyorum. Buradan alışkanlığımızı bozmadan, set vermeden galibiyet ayrılmak ve artık finali düşünmek istiyoruz” dedi.

Haberi Paylaş

Comments are closed.