Galatasaray HDI Sigorta’dan galibiyet değerlendirmesi

Galatasaray HDI Sigorta, Misli.com Sultanlar Ligi 20. hafta mücadelesinde Karayolları’nı 3-0 mağlup etti. Karşılaşmanın ardından Başantrenör Ataman Güneyligil ile oyunculardan Zeynep Sude Demirel, Sude Hacımustafaoğlu ve İlkin Aydın, galibiyeti Galatasaray Televizyonu’na değerlendirdi.

Karayolları karşısında takımı çok beğendiğini belirten Ataman Güneyligil, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Karayolları ile oynadığımız maçlar hep sıkıntılı geçmiştir. Bu maç özellikle servis ve blok organizasyonu konusunda takımı çok beğendim ama eksik yaptıklarımız da var. Atak yüzdemizin altında kaldık bugün. Burada 3 gün sonra bir maçımız var. 2 haftadır maç yapmıyoruz, hazırlık maçları yapıyoruz. Maç ritmimizi kaybetmiştik. Bugünden itibaren 3 günde 1 maç periyoduna gireceğiz. Umuyorum bugün oynadığımız tempoyu bazı elementlerde devam ettiririz. PTT çok kuvvetli bir takım. İlk devre yendiğimiz bir takım. İlk önce bizdeki covid vakaları, sonra onlardaki covid vakaları nedeniyle iki kez ertelendi. PTT iyi ve önemli bir takım. Elimizden geleni yapıp onları da yenmek istiyoruz.”

Oyuna katkı sağladığı için çok mutlu olduğunu söyleyen Zeynep Sude Demirel, “Fenerbahçe maçımızın ertelenmesinden dolayı çok fazla çalıştık. Deplasmanda kazanmak zordur. 3-0 aldığımız için çok mutluyum. Çok iyi bir oyun sergilediğimizi düşünüyorum. Ace ve bloklarla oyuna katkı sağladığım için çok mutluyum. Herkesi tebrik ediyorum. PTT zorlu bir rakip. Onu da temiz bir şekilde geçip evimize dönmek istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

Sude Hacımustafaoğlu ise, “Uzun süredir maç yapmadığımız için maça heyecanlı çıktık. Maçımız çok güzel geçti. PTT maçı için hazırlık oldu. Umarım PTT maçından da net bir skorla ayrılırız. Şimdiden herkese başarılar dilerim.” şeklinde konuştu.

Çalışmalarının sahada karşılığını aldıklarını belirten İlkin Aydın da “Karayolları da mücadeleyi bırakmayan takımlardan biri. Biz çok iyi hazırlandık bu maça. Sahada da çalıştığımız şeylerin karşılığını aldığımız için çok mutluyuz tabii ki. Şimdi PTT maçına hazırlanmaya başlayacağız.” dedi.

Haberi Paylaş

Comments are closed.