“Gaziantep için mücadele ediyoruz”

Adam Voleybol Spor Kulübü’nün başarılı smaçörü Seda Aslanyürek Telgraf Gazetesi‘nden Cihat Öztürk’e konuştu.

Gaziantep’te olmaktan Gaziantep için mücadele etmekten mutlu olduğunu söyleyen Seda Aslanyürek, Gaziantep’in adını daha fazla duyurmak istediklerini ifade ederek “Adam Voleybol bir üst lige yani Sultanlar Ligi’ne çıkma hedefiyle kuruldu. Bu yüzden buradayız.” dedi.

Gaziantep’te olduğu için çok mutlu ve heyecanlı olduğunu dile getiren başarılı smaçör, “Bazı başarılar için yolun başında olan bir kulübüz, hepimiz el birliği ile bu kulübü inşa etme sürecindeyiz. Herkes bu sürecin bir noktasında mücadele ediyor. Ve bu durum beni ekstra heyecanlandırıyor. İnşallah koyulan hedeflere sezon bittiğinde ulaşmış oluruz. Gaziantep’in bu güzel takımını yolun sonunda bir üst lige taşır, herkesin görmesini sağlarız.” şeklinde konuştu.

“GAZİANTEP’İN YEMEKLERİNİ KEYİFLE YİYİYORUZ”

Gaziantep’e yıllar önce bir kez maça geldiğini kaydeden Aslanyürek, “Burada yaşama fırsatı olarak ilk defa böyle bir şey yaşıyoruz. Gelmeden önceyle şu anki fikirlerimiz çok farklı, şu an dediğim gibi burada olmaktan çok mutluyuz. Gaziantep’in kendine has bir kültürü var zaten. Gastronomi başkenti şehirlerinden biri olan Gaziantep’in yemeklerini keyifli yiyiyoruz. Herkesin bu tatları burada tatmasına Adam Voleybol olarak sağlamak istiyoruz. Gaziantep’in bu süreçte adını daha fazla duyuracağız.” dedi.

“ZORLUKLARIN BİLİNCİNDEYİZ, BU DURUMA GÖRE ÇALIŞIYORUZ”

Adam Voleybol’un bir üst lige yani Sultanlar Ligine çıkma hedefiyle kurulduğunu aktaran tecrübeli oyuncu, “Hepimiz Sultanlar Ligi için buradayız. Sezon başına göre çok fazla değişikliklerimiz var. Şu an bir şeyleri daha yeni yeni oturtmaya çalışıyoruz. Önümüzde iki aylık bir süreç var. Bu süreci en iyi şekilde değerlendirip, sonrada yukarı çıkmak isteyen bizim gibi hedefleri güçlü olan takımlarla mücadele edip Sultanlar Ligi’ne yükselmek istiyoruz. Sultanlar Ligine iki takım yükselecek, bunlardan biri biz olmak istiyoruz. Kolay olmayacak ama zorlukların bilincindeyiz. Bütün hazırlıklarımızı ve çalışmalarımızı bu duruma göre yapıyoruz.“ diyerek sözlerini tamamladı.

Haberi Paylaş

Comments are closed.