Gelişimspor’un genç sultanları file önünde

Voleybolda ilk kez 2. Lig’e yer alacak Sakarya Gelişimspor genç kadrosu ile sezonu açtı. Kulüp başkanı Recep Karamehmet “Ligin en genç kadrosu olarak file önündeyiz” dedi. Yönetici bayanlar genç sultanları çiçekle karşıladı, baklava ikram etti.

Antrenör Murat Sakal ve Zeynep Kavas, İrem Akkaya, Verda Şimşek, Sıla Keten, Sıla Öztopaloğlu, Merve Naz Duruk, Rabia Öner, Birce Duasu Hasçelik, Zehra Yener, Zeynep Berre Yılmaz, Çiğdem Arıkan, İremsu Karaaslan, Berna Bora, Emine Eylül İleli’ den oluşan Sakarya Gelişimspor takımı genç sultanları 2. lig yolculuğundan birinci lige doğru yelken açtılar.

Çiçek ve baklava

Kulüp başkanı Recep Karamehmet, fahri başkan Havva Özhelvacı, genel sekreter Ayşe Cicioğlu, kulüp üyesi Hüsniye Özhelvacı, Kulüp saymanı İhsan Duruk genç sultanları Serdivan Sakarya spor salonunda çiçekler ile karşıladılar, antrenmandan sonra baklava ikramında bulundular.

En genç ekibiz

Başkan Recep Karamehmet  “Diğer takımları inceledim biz 2. Ligin en genç kadrosunu oluşturuyoruz, bizim kulübümüzden yetişip Sakarya Voleybola giden Emine Eylül İleli yuvaya döndü, genç sultanlarımıza öncülük edecek. Antrenörümüz Murat Sakal kızlarımızı en iyi şekilde hazırlayacak, şimdiden bir şey söylemek icap ediyorsa biz 1 ligin yolcusuyuz” şeklinde konuştu.

Sakal: Salondan çıkmayacağız

Antrenör Murat Sakal ilk çalışmadan önce “Biz artık bu salonun müdavimiyiz, buradan çıkmayacağız haftada 5 gün buradayız, varımızı gücümüzü harcayıp sezon sonunda yine burada tur atmak istiyoruz” dedi.

Haber: Suat Beyenal

Haberin Fotoğrafları

Haberi Paylaş

Comments are closed.