Generali Sigorta Sakarya Voleybol, Adana deplasmanına hazırlanıyor

Pazar günü oynanacak olan zorlu Adana deplasmanına mutlaka galibiyet parolası ile hazırlanan Generali Sigorta Sakarya Voleybol Takımı, Serdivan spor salonunda yaptığı hazırlıklarında kemik sesleri geliyor ve çalışma adeta kıran kırana geçiyor. Baş antrenör İdris Demir “Çukurova Bld 5. sırada biz 6. sıradayız aramızda 2 puan fark var, ilk yarıda talihsiz bir şekilde yenildiğimiz rakibimizi kendi sahasında yenip üstünlük kurmak istiyoruz” dedi.

Minibüsle gidiyorlar

Kara yolu ile yapılacak yolculuğun 17 kişilik minibüs ile olacağı öğrenildi. Cuma gecesi başlayacak 796 kilometrelik yolculuğun çok zorlu olacağı belirtiliyor. Voleybol sever uzun mesafeli yolculuk için “ Takımımız 1. Lig te oynuyor ve bu sezon Sultanlar süper ligine çıkmak için mücadele ediyor. Böylesine uzak deplasmanlara uçak ile gidilmesi lazım, hiç olmazsa daha büyük araç tahsis edilmesi yerinde olur.”

Kaldırım ve Yüce el atsın

“Sakarya’ ya gelen takımlara yerel Belediyeler tarafından tahsis edilen büyük otobüsleri görünce bizim minibüsle gidişimiz şaka gibi geliyor. İl yöneticilerimiz  Vali Çetin Oktay Kaldırım ve Büyükşehir Belediye başkanımız Ekrem Yüce’ nin konuya el atmasını istiyoruz” şeklinde konuştular.

Sultanlar balık ekmek yediler

Generali Sigorta Sakarya Voleybol Takımı Serdivan spor salonundaki çalışmanın ardından Spora ve sporcuya büyük destekler veren kaptan Balıkçı Hüseyin’in hazırladığı balık ekmek ziyafeti için çok mutlu oldular. Mangal ızgara salonun bahçe kısmında gerçekleşti.

Her zaman destek

Kaptan balıkçı Hüseyin Akbaş spora ve sporcuya verdiği destekler ile takdir toplarken hazırladığı ızgara balıklar ekmek arasında sultanlarımıza ikram edildi. Kulüp başkanı Ömer Bektaş’ın kadim dostu olan kaptan balıkçı Hüseyin balıkları ızgarada bizzat pişirdi ve sultanlar ile yöneticilere tek tek elleri ile ikram etti.

Greisy balık kızarttı

Balık ekmek ikramında en mutlu olanların başından Greisy Fine Martinez oldu. Greisy bir ara ızgara başına geçerek kaptan balıkçı Hüseyin ile birlikte balıkları kızarttı.

Kulüp başkanı Ömer Bektaş, baş antrenör İdris Demir ve voleybolcular kaptan balıkçı Hüseyine teşekkür ettiler.

Haber-Fotoğraf: Suat Beyenal

 

 

Haberin Fotoğrafları

Haberi Paylaş

Comments are closed.