Generali Sigorta Sakarya’ya büyük destek

Sigorta Shop Kadınlar 1. Ligi A Grubu’nda mücadele eden Generali Sigorta Sakarya’ya her kesimden destekler gelmeye devam ediyor. Söğütlü Belediye Başkanı Koray Oktay Özten, sultanları yemekte ağırladı ve her zaman yanlarında olduğu mesajını verdi. Koray Oktay Özten, Belediye olarak tüm spor dallarına destekler verdiklerini belirterek “Ancak voleybolun yeri çok başka, özellikle Sakarya Voleybol sultanlarımızın 1. Lig’de başarısı ve adım adım play-off’a doğru yürümesi yüreklerimize su serpiyor. Ben sultanlarımızın hiçbir maçını kaçırmıyorum, her zaman yanlarındayım.” şeklinde konuştu. Başkan Koray Ökten Özten; Generali Sigorta Sakarya Voleybol başkan, yönetici, teknik heyet ve sultanlarına yemek ikramında bulunarak hazırlanan hediyeleri ise tek tek kendi eliyle takdim etti.

Bektaş’tan teşekkür

Sakarya Voleybol Kulübü başkanı Ömer Bektaş, Özten’e teşekkür ederek: “Çok değerli ağabeyim, sporun ve sporcunun hamisi başkanımızın destekleri moralimizi tavan yaptı. Haftayı boş geçireceğiz ancak bu moralle önümüzdeki hafta Fenerbahçe Terrazzo’ya konuk olacağımız maçtan galibiyetle döneceğiz, hedefimiz play- off ve sonrasında Sultanlar Ligi.” şeklinde konuştu.

Generali Sigorta Sakarya Voleybol, rakipleri Fethiye Bahçeşehir takımının ligden çekilmesi nedeni ile haftayı boş geçirecek. Sakarya Sultanları önümüzdeki hafta İstanbul’da Fenerbahçe Terrazzo ile karşılaşacak.

Haberin Fotoğrafları

Haberi Paylaş

Comments are closed.