Global Connect Travel, 1881 Düzce Belediyespor’un yarışma hakkını aldı

Geçtiğimiz hafta tanıtım toplantısını gerçekleştiren Global Connect Travel Düzce, Erkek Voleybol Liginin köklü takımlarından 1881 Düzce Belediye Spor’un yarışmacı haklarını satın aldığını duyurdu.

Global Connect Travel Yönetim Kurulu Başkan’ı Serdar Kara düzenlenen toplantı da dünyaca ünlü markaların Türkiye de seyahat, toplantı, spor turizmi, sağlık turizmi segmentlerinde organizasyonlarını başarıyla gerçekleştirmeye devam ettiklerini ve dünya üzerinde 38 ülke ile çalıştıklarını dile getirdi. Ağırlıklı operasyon bölgeleri Körfez Ülkeleri, Asya Pasifik ve Uzakdoğu,Latin Amerika ülkeleri olmakla beraber son dönemde Avrupa ülkeleri ile de çalışmaları olduğunu belirtti. Serdar Kara açıklamasın da önümüzdeki dönemde Türk Bayrağı’nı temsil edebilmek Türk Sporu’na destek verebilmek için yeni bir atılıma başladıklarını belirtti.

Global Connect Travel Düzce takımlarının Başkanlığını Eski basketbolcu Kadir DAĞ’ın yapacağı belirtilen toplantı da Başkan Kadir Dağ ise gençlerimiz ile Türk Sporuna hizmet etmek için yola çıktıklarını belirtti.

Global Connect Travel Düzce voleybol takımları için İstanbul da düzenlenen toplantıda Erkek Voleybol Takımı Genel Menajerlik görevine Voleybol sporunda öncü illerden Bursa da yaşayan Hakan Çatal ile anlaşma sağlandı. Hakan Çatal’ın Turizm sektörün de partnerlik yaptıklarını belirten Serdar Kara Erkek Voleybol takımlarının ligde genç dinamik bir kadro ile play off hedefiyle kurularak lige hazırlanacağını bildirdi.

Global Connect Travel Erkek Voleybol Takımı Genel Menajerlik görevine getirilen Hakan Çatal öncelikle bu göreve getirildiği için Kulüp Başkanı Kadir Dağ ve Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Kara’ya teşekkürlerini ileterek, transfer çalışmaları için biraz geç kalındığını ancak buna rağmen Temmuz Ayı içerisin de transfer çalışmalarının hızlıca devam edeceğini Genç arkadaşlarla kurulan mücadeleci bir takım ile lige renk katacaklarını bildirdi. Düzenlenen protokol gereği Global Connect Düzce Voleybol takımı 2 yıl boyunca maçlarını Düzce ilinde oynamaya devam edecek.

Haberi Paylaş