Global Connect Travel Düzce’den 4 transfer

Erkekler 1. Lig ekiplerinden Global Connect Travel Düzce, tecrübeli orta oyuncu Alp Eren Aydın, genç pasör Berke Can Bıldırcın, genç smaçör Sencer Urer ve tecrübeli orta oyuncu Ahmet Zümrüt ile prensipte anlaşmaya vardı.

Alp Eren Aydın;

1991 doğumlu tecrübeli orta oyuncu Alp Eren Aydın voleybol kariyerine Düzce Belediye Spor Kulübün de başlamış olup 11 sezondur takımın formasını giymiştir.

Berke Can Bıldırcın;

01.04.1996 doğumlu 1,98 boyundaki genç pasör Berke Can Bıldırcın Çankaya Belediyesi ANKA spor Kulübün de başladığı kariyerine sırası ile Halkbank, Konya Büyükşehir Belediye Spor, Hatay Büyükşehir Belediye Spor, Bigadiç Belediye Spor takımların da oynamıştır. Ayrıca Plaj Voleybolu Milli takımında ülkemizi temsil etmiştir.

Sencer Urer;

15.08.1996 doğumlu 1.94 boyundaki genç smaç   ör Sencer Urer Halkbank alt yapısında başladığı kariyerinde Anadolu Üniversitesi Spor Kulübü ve son 3 sezondur da 1881 Düzce Belediye Spor Kulübünde devam etmiştir.

Ahmet Zümrüt;

1991 Bursa doğumlu 1.98 boyunda ki tecrübeli orta oyuncu Ahmet Zümrüt, Bursa Emniyet Spor alt yapısın da başladığı voleybol kariyerine, Tofaş Spor Kulübü, İnegöl Belediye Spor Kulübü, Burhaniye Belediye Spor, Kula Belediye Spor, Sungurlu Belediye Spor, Cizre Belediye Spor ve Ürgüp Belediye spor takımlarında devam etmiştir.

Haberin Fotoğrafları

Haberi Paylaş

Comments are closed.