Gordon Perrin’den milli takıma veda

Kariyerinde iki kez Kanada Erkek Voleybol takımıyla olimpiyatlara katılma başarısı gösteren Kanadalı smaçör John Gordon Perrin milli takım kariyerini noktaladığını açıkladı. Geçmişte ülkemizde Arkas Spor forması da giyen tecrübeli oyuncu voleybol hayatının geri kalan kısmında kulüp kariyerine devam edecek ve kişisel hayatına daha çok zaman ayıracak.

Gordon Perrin milli takımdan ayrılığıyla ilgili: “Birlikte olduğunuz süre boyunca çalışmaktan onur duyduğum tüm antrenörlere ve ekibe teşekkür ederim. Kanada voleybolunun yoluna devam edecek ve daha büyük hedefleri kovalayacak iyi bir oyuncu temeli olduğunu düşünüyorum. Her zaman yakından takip edeceğim, kendimi bugüne kadar takımın başarısına ve dönüşümüne yatırım yapmış hissediyorum.” dedi.

Kariyerinde milli takımla 1 Pan Amerikan Oyunları üçüncülüğü, 1 Dünya Ligi üçüncülüğü, 1 NORCECA şampiyonluğu, 3 NORCECA üçüncülüğü, 1 NORCECA Şampiyonlar Kupası şampiyonluğu bulunan 1989 doğumlu ve 201 cm. boyundaki Gordon Perrin, 2016 Olimpiyat Elemeleri’nin “En Skorer Oyuncusu” olmuş ve 2020 Olimpiyat Elemeleri’nin “En İyi Smaçör”ü seçilmişti.

Haberin Fotoğrafları

Haberi Paylaş

Comments are closed.