Gossef’in Dünya Kadınlar Günü’ne özel koleksiyonu anlamlı bir hikâye ile birleşiyor

Hikâyesi olan aksesuarların markası Gossef, Sarı Melekler’den esinlenerek tasarladığı 8 Mart Dünya Kadınlar Günü koleksiyonunu, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’nin Anadolu’daki kız çocuklarına eğitim bursu sağlayan “Anadolu’da bir kızım var” projesine adıyor.

Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı’nın sponsoru Gossef; birbirinden özel koleksiyonlarına yeni bir koleksiyon ekledi.

Gossef’in, Sarı Melekler’den esinlenerek tasarladığı 16 parçadan oluşan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel koleksiyonu, çok özel bir adımla taçlanıyor.

Gossef bu koleksiyonun gelirini, geleceğin başarılı ve güçlü kadınlarının yetişmesi için kız çocuklarına eğitim bursu veren projeye bağışlıyor.

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’nin “Anadolu’da Bir Kızım Var, Öğretmen Olacak” projesi ile Anadolu’daki kız çocuklarının eğitimlerini üstlenecek olan Gossef, bu adımı yarınlara güvenle bakacak, inanıp başaracak kız çocukları için çok önemli buluyor.

Gossef’in, 1 Mart 2022 tarihi itibariyle satışta olacak “BEN koleksiyonu”, Trendyol üzerinden alıcıları ile buluşacak ve bu koleksiyondan ilk 2 ayda elde edilecek gelirin belli bölümü, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği projelerinden “Anadolu’da Bir Kızım Var” burs projesine destek olarak verilecek.

Bu projenin fotoğraf çekimleri geçtiğimiz hafta Sarı Melekler’in katılımlarıyla geleceğe umut olmak hedefiyle gerçekleştirildi.

Koleksiyonu incelemek, Anadolu’daki kız çocuklarının eğitimlerine destek olmak için link: tıklayınız.

Haberin Fotoğrafları

Haberi Paylaş

Comments are closed.