Göztepe’den art arda transferler

TVF Kadınlar 1.Ligi ekiplerinden Göztepe, yeni sezon için transfer çalışmalarına devam ediyor. İzmir ekibi kadrosuna; Cansın Şurgun,  Duygu Güncü ve Gizem Öcal’ı kadrosuna kattı. Göztepe iç transerde; Doğa Su Tunca, Nehir Kurtulan, İlayda Alkan ve Nazlı Alkan ile sözleşme yeniledi.

Son olarak İlbank’ta forma giyen 1992 doğumlu orta oyuncu Cansın Şurgun kariyerinde; Arkas Spor, Keçiören Belediyesi Bağlum Spor, Nevşehir Belediyespor formalarını giydi.

1996 doğumlu pasör Duygu Güncü kariyerinde; Merinos, Edremit Belediye Altınoluk, Kuzeyboru, Salihli Belediyespor, Manisa Belediyespor ve Galatasaray formalarını terletti.

20202-2021 sezonunda formasını giydiği Göztepe’ye geri dönen 1992 doğumlu smaçör Gizem Öcal kariyerinde; Karşıyaka, Arkas Spor, Salihli Belediyespor, Kuzeyboru ve Çukurova Belediyespor formalarını giydi.

Vakıfbank altyapısında yetişen 2001 doğumlu orta oyuncu Doğa Su Tunca kariyerinde; İzmir Büyükşehir Belediyespor ve Büyükçekmece Belediyespor formalarını giydi.

2000 doğumlu libero Nehir Kurtulan, 1996 doğumlu pasör çaprazı Nazlı Alkan ve 1998 doğumlu orta oyuncu İlayda Alkan, 2019-2020 sezonunda kadroya dahil oldukları Göztepe ile bir sezon daha devam ediyorlar.

 

 

 

 

Haberi Paylaş

Comments are closed.