Hakan Ünsün yeni kariyerine adım attı

Aktif voleybol kariyeri boyunca Anadolu’yu karış karış gezen tecrübeli voleybolcu Hakan Ünsün, birikimlerini antrenör olarak değerlendirme kararı aldı ve Erkekler 1.Lig ekiplerinden Global Connect Travel Düzce ile anlaştı. Ünsün sezonun devamında antrenör olarak çalışmalarını Düzce ekibi ile sürdürecek.

Konu ile ilgili düşüncelerini sorduğumuz Hakan Ünsün şu açıklamalarda bulundu:

“En son Erzurum Palandöken Belediyesi’nde oynadıktan sonra biraz da pandeminin etkisiyle geçen sene aktif voleybol kariyerimi bırakma kararı aldım. 11 farklı şehir ve takımda forma giydim, çok sayıda farklı antrenörle çalışma fırsatım oldu. Bu tecrübeleri antrenörlük kariyerinde kullanmak istiyorum. Global Connect Travel Düzce takımında ilk deneyimim olacak, bana bu fırsatı verdikleri için önce başkanımıza ve menajerimiz Hakan Çatal’a çok teşekkür ediyorum.”

HAKAN ÜNSÜN KİMDİR?

Voleybola Bursaspor’un alt yapısında başladı ve A Takıma yükseldi. Daha sonra Bursa Emniyetspor’da oynadı. Bu takımla 2. Lig’de şampiyonluk yaşadı.

Ardından sırasıyla Beşiktaş, Konya Meram Belediye, Beşiktaş, Menavgat,  Tokat Belediye Plevne, Torul Gençlik, Sivas 4 Eylül Belediyespor, İnegöl Belediyespor, Afyon Belediye Yüntaş, Palandöken Belediyespor, Tofaş, Solhan Spor, Eser Spor, Palandöken Belediyespor formalarını giydi.

 

Haberin Fotoğrafları

Haberi Paylaş