Hamurcu ile 3 yıl daha

Misli.com Sultanlar Ligi ekiplerinden Aydın Büyükşehir Belediyespor, bu sezon CEV Challenge Kupası’nda yarı final oynama başarısı gösteren Alper Hamurcu ile iki yıllık sözleşme imzaladı. 2022-2023 sezonu için sözleşmesi bulunan Hamurcu, bu sözleşme ile beraber Aydın’da 3 yıl daha görev alacak.

İmza töreninde baş antrenör Alper Hamurcu, “Geçmiş senelerde olduğu gibi önümüzde ki senelerde de; hangi şartlar altında olursak olalım kulübümüzü taşıyabildiğimiz kadar üst sıralara taşımak ve yapabildiğimiz ölçüde her kulvarda en iyi şekilde temsil etmek en büyük önceliğimiz olacaktır. Bu öncelikleri göz önünde bulundurarak yeni sezon yapılanmamızı en kısa sürede tamamlayıp çalışmalarımıza başlayacağız” dedi

2019-2020 sezonunda takıma katılan ve aynı zamanda A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın yardımcı antrenörlüğünü üstlenen Alper Hamurcu, Aydın ekibi ile bu sezon Balkan Voleybol Birliği (BVA) Kupası’nda şampiyon olurken CEV Challenge Kupası’nda da üçüncülük yaşadı.

Alper Hamurcu kariyerinde; Halkbank (istatistik antrenrü), Eczacıbaşı Vitra (yardımcı antrenörü) ve Nilüfer Belediyespor (baş antrenör) takımlarında görev aldı.

 

 

Haberi Paylaş

Comments are closed.