Hatay Spor, kupasını EXPO 2021’de kaldırdı

Alpaslan Endüstri Erkekler 1.Ligi final etabını ikincilikle tamamlayarak Efeler Ligi’ne yükselen Hatay Spor, yakaladığı bu başarıyı EXPO 2021’in resmi açılış gününde sahnede kutladı.

Gelen şampiyonluk sonrası çok mutlu olduğunu söyleyen Hatay Spor Başkanı Zekiye Yiğitbaşı, “Geçen sezon sonunda final maçları için yine Ankara’daydık. Büyük bir şansızlık sonucunda yarı finali aşamadan, üzgün bir şekilde Hatay’a dönmüştük. Biz planlamamızı sezon başında yaptık. Gelinen noktada önemli bir başarı elde ettik. Bu başarıyı elde etmek için aynı takıma takviye yaparak yeni bir takım oluşturduk. Böylece beklentimiz karşılığını buldu. İnşallah Efeler Ligi’nde takımımızı en iyi şekilde temsil edeceğiz. Başta Onursal Başkanımız Lütfü Savaş olmak üzere; bu başarının mimarlarından baş antrenör Ahmet Çoban’a, yardımcı antrenör Bülent Since’ye, tüm teknik ekibimize, yöneticilerimize, sporcularımıza, genel menajerimiz Mesut Yılmaz’a ve bizi her koşulda destekleyen tüm taraftarlarımıza çok teşekkür ederim.” ifadelerini kullandı.

Hatay Spor Genel Menajeri Mesut Yılmaz ise, “Bu sezon voleybol severlere yarı final ve finallerde çok güzel maçlar izlettirdiğimizi düşünüyoruz. Takım olarak bu sezon çok çalıştık ve hedefimize ulaşmak için elimizden gelenin fazlasını yaptık. Bunun sonucunda Efeler Ligi’ne yükselme başarısı gösterdik. Takım arkadaşlarıma, teknik heyete ve bu başarının en büyük mimari olan onursal başkanımız Doç.Dr. Lütfü Savaş’a sizlerin huzurunda teşekkürü borç biliriz. Bizimle beraber Efeler Ligi’ne çıkma başarısı gösteren Adilcevaz TÜRŞAD Spor Kulübü’nü de tebrik ediyorum.” açıklamasını yaptı.

Haberin Fotoğrafları

Haberi Paylaş

Comments are closed.