Hatay Voleybol’da hedef 1.Lig

TVF Kadınlar Voleybol 2.Ligi takımlarından Hatay Voleybol Takımı, önümüzdeki sezon için hedefini 1. Lig olarak belirledi.

Son üç yıldır, kendi alt yapısından yetiştirdiği, yaş ortalaması 16 olan oyuncularla mücadelesini sürdüren Hatay Voleybol’da başkanlığa seçilen Erdal Sahillioğlu, Hataylı voleybol severlere heyecan veren açıklamalarda bulundu.

Hedefimiz 1.Lig

Hataylı iş insanı ve kulübün forma sponsoru olan Beytcom Gayrimenkul firmasının Yönetim Kurulu Başkanı olan Erdal Sahillioğlu, yeni sezon öncesi yaptığı açıklamada “Belediyemizin ve birkaç özel şirketin desteği ile Hatay’a bir ilk yaşatmak istiyoruz. Takımımızı ve ilimizi 1.Lig’de temsil etmek istiyoruz. Bu hedef doğrultusunda yaklaşık 9-10 sporcu ile görüşmelerimiz devam ediyor. Yakın zamanda anlaşmalar yapılınca İstanbul’da toplu imza töreni ile sporcularımızı kamuoyuna duyuracağız.” dedi.

Ekibimiz Hazır, Mehmet Bekmez Hocamıza Güveniyoruz

Kurduğu takımın hem antrenörü hem de başkanlığı yapan antrenör Mehmet Bekmez’e güvendiklerini söyleyen Sahillioğlu, “Hataylı sporseverlere bu dönem heyecanlı güzel maçlar izleteceğiz. İlimizi hem temsil etmenin hem de voleybol branşında ilkleri yaşatan ilk spor kulübü olmak istiyoruz. Ekibimiz hazır, transfer çalışmaları devam ediyor. Takımın hocası Mehmet Bekmez, şehrimizin çocuklarına sahip çıkmak adına vermiş mücadelede kendisine destek vermeye devam edeceğiz. Hocamızın aldığı kararlar doğrultusunda ilerleyerek transferlerimizi yapacağız. Hedefimiz 1. Lig’dir. Bunu yapacak güçteyiz. Çalışmalarımız devam ediyor. Yolun sonu şampiyonluk olacaktır. Hocamıza ve ekimize güveniyoruz. Ekibimize desteğimiz ve inancımız tamdır.” diyerek Hataylı voleybol severlere umut ve heyecan dolu mesajlar iletti.

Haberi Paylaş

Comments are closed.