Hatice Bilginsoy “İnanıyoruz, başaracağız”

Sigorta Shop Kadınlar Voleybol 1.Ligi’nde Adam Voleybol Kulüp Başkanı Hatice Bilginsoy play-off öncesi değerlendirmede bulundu.

Bilginsoy’un açıklamaları şöyle:

“Haziran 2020’de başlayan yoğun çalışmaların geçtiğimiz hafta birinci etabı nihayet sonuçlandı. Bu etapta takımımız Play-off’ta oynama hakkını kazandı ve birinci etap hedefine ulaştık. İkinci etap önümüzdeki hafta başlayacak. İyi bir sonuç almak ve final grubuna kalmak için mücadele edeceğiz.

Play-off’ta yer alacak 8 takım eşit koşullarda yarışacak ve bu süreçte takımların gösterecekleri performansa bağlı heyecan, motivasyon, istek anlık olarak başarıyı etkileyecek. Üniversite sınavına hazırlanan öğrencilerin bir yıllık mesaileri, yıl sonundaki birkaç saatlik sınavdaki performansına göre değerlendiriliyor. Takımlar da geride 8-9 aylık ciddi çalışmalar yapılıyor. Tıpkı öğrenciler gibi oyuncular, teknik ekip, yönetim de geri de kalan çalışmalarının verimini PLAY-OFF gruplarında alacaklar.

Pandemi sürecinde firmamızın (ADAM DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ.) büyük özverisi ile “sosyal sorumluluk” projesi kapsamında kurulan takımımız ADAM VOLEYBOL, TVF Kadınlar 1. Lig’ine katıldığı ilk yılında Play-off ta mücadele edecek olması şehrimiz adına büyük gururdur.

Amacımız Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde kadını ön plana çıkarmak ve kadınların her alanda başarılı olabildiklerini göstermenin yanında, bölgemizde spor yapmak isteyen genç kızlarımıza idol olacak bir takım yaratmaktır. Ayrıca, 2 milyonu aşan nüfusu ile Türkiye’nin önde gelen büyük sanayi şehri Gaziantep’in Sultanlar Ligi’nde yer almasını arzu ediyoruz.

Antep’e Gazi’lik unvanının verilişinin 100. Yıl dönümü olması sebebiyle Play-off maçlarında giyeceğimiz formalarda “Bu 100’den GAZİ ANTEP“ logosunu gururla taşıyacağız.

Deneyimli hocamıza, oyuncu arkadaşlarımıza ve teknik ekibimize güvenimiz tam. Ellerinden gelenin en iyisini sahaya skora yansıtacaklarına eminiz.

Bizi destekleyen, gönül birliği yapan, dualarında yer veren taraftarımıza en iyi mücadele sözünü kulübümüz adına veriyorum. Takım oyuncularımıza da yürekten başarı diliyor, sahada herkesin kendi en iyi hikayesini yazacağına ve kulübümüz tarihinde yerlerini alacaklarına inanıyorum.

Lig sürecinde “Spor, Dostluk ve Kardeşliktir” sloganını kendimize ilke edindik, Play-Off maçlarında da yine bu ilke ile hareket edeceğiz. Hak edenin kazandığı bir final olsun diliyorum.”

 

 

Haberi Paylaş

Comments are closed.