“Herkes takımın başarısı için mücadele edecek”

TVF Erkekler 1.Ligi’nin yeni ekiplerinden Develi Belediyespor’da çalışmalar aralıksız sürüyor. Yeni sezonda takımın başında yer alan antrenör Osman Çakıray, Voleybolunsesi’ne sezon öncesi değerlendirmelerde bulundu.

Ana hedeflerinin tam karakter ve çalışma ile AXA Sigorta Efeler Ligi’ne yükselme olduğunu vurgulayan Osman Çakıray, ilk olarak ise sezonun ilk maçını hedeflediklerini söyledi. Çakıray, “Geniş, herkesin takımın başarısı için mücadele edeceği, deneyimi yüksek oyunculardan kurulu bir kadromuz var. Bireysel yetenekleri ile hem birbirlerine hem de takımın başarısına katkıda bulunabilecek oyunculara sahibiz.” dedi.

Sezonu 8 Ağustos’ta açtıklarını söyleyen Çakıray, hazırlıklar hakkın bilgi verdi:

“Yakın dönem planımız 7 Eylül’de Sorgun Belediyespor, 11 Eylül’de Tokat Belediye Plevne Spor ile hazırlık maçı oynamak. Eylül sonunda ise Bursa’da 4 takımın katılacağı hazırlık turnuvası yapacağız. Ardından da kendi sahamızda hazırlık maçları oynayacağız.”

Osman Çakıray son olarak ”Bu sezon umuyorum ki sağlıklı bir sezon olur ve biz güzel işler yapacağız.” dedi.

Develi Belediyespor 2021-2022 Sezonu Kadrosu:

Fatih Ürün: 1987 doğumlu tecrübeli pasör Afyon Belediye Yüntaş ekibinden transfer oldu. Kariyerinde Niksar Belediyespor, Tokat Belediye Plevne Spor, Altekma ve Altınordu gibi kulüplerin formalarını giydi.

Gökhan Çatal: 1990 doğumlu pasör takımın yeni transferlerinden. Kariyerinde İstanbul BBSK, Tokat Belediye Plevne Spor, Bursa BBSK ve İnegöl Belediyespor gibi takımların formalarını giydi.

Alexander Kovalev: 1988 doğumlu Rus pasör çaprazı Türkiye’de daha önce Yeni Kızıltepespor ve İnegöl Belediyespor formalarını giymişti.

Yusuf Erdem: 1991 doğumlu pasör çaprazı kariyerinde Konya BBSK, Solhan Spor, Sorgun Belediyespor ve Tokat Belediye Plevne Spor formalarını giydi.

Anıl Tokat: 1988 doğumlu tecrübeli smaçör geçtiğimiz sezon Bursa BBSK forması giydi. Kariyerinde Arkas Spor, Tokat Belediye Plevne Spor, İnegöl Belediyespor, Milas Belediyespor ve Afyon Belediye Yüntaş formalarını giydi.

Fernando Pires: 1998 doğumlu Brezilyalı Smaçör İspanya’nın CDV Rio Duero Soria takımından transfer oldu.

Hasan Baltacıoğlu: 1986 doğumlu smaçör kariyerinde Afyon Belediye Yüntaş, Milas Belediyespor, Arhavi ve Tokat Belediyespor gibi takımların formalarını giydi.

Mert Tetik: 1993 doğumlu smaçör kariyerinde İstanbul BBSK, Tokat Belediye Plevne Spor ve Haliliye Belediyespor formalarını giydi.

Berkan Eryüz: 1993 doğumlu orta oyuncu kariyerinde Bursa BBSK, İstanbul BBSK ve Trabzon Spor formalarını giydi.

Bünyamin Aslan: 1996 doğumlu orta oyuncu geçtiğimiz sezon Haliliye Belediyespor forması giydi.

Selim Arıman: 1998 doğumlu orta oyuncu kariyerinde Türşad, Kocaeli BBSK, Akkuş Belediyespor, Fındıklıspor ve Niksar Belediyespor formalarını giydi.

Tarık Hepşen: 1988 doğumlu orta oyuncu kariyerinde Palandöken Belediyespor, Milas Belediyespor, Tokat Belediye Plevne Spor ve Torul Gençlik gibi takımların formalarını giydi.

Çağatay Durmuş: 1994 doğumlu libero kariyerinde Bursa BBSK, Afyon Belediye Yüntaş, Bigadiç Belediyespor gibi takımların formalarını giydi.

Oktay Tetik: 1996 doğumlu libero Milas Belediyespor, Niksar Belediyespor ve Solhan Spor formalarını giydi.

Teknik Kadro:
Baş Antrenör: Osman Çakıray
Yardımcı antrenör: Ömer Özkan
İstatistik Antrenörü: Soner Çay
Fizyoterapist: Yalçın Ayhan

Haberin Fotoğrafları

Haberi Paylaş

Comments are closed.