Hernandez: “Vazgeçmedik, hedefimize ulaşacağız“

AXA Sigorta Efeler Ligi’nde Halkbank ile Ziraat Bankkart’ın karşı karşıya geleceği Play-Off Şampiyonluk Etabı’nın üçüncü maçı, yarın (5 Mayıs, Perşembe) saat 20.00’de Başkent Voleybol Salonu’nda oynanacak. Karşılaşma TRT Spor Yıldız’dan naklen yayınlanacak.

İnançlıyız, saygı istiyoruz

Maçın hazırlıklarını yaptığı tek idmanla devam ettiren Halkbank’ta hedef kazanarak seriyi dördüncü ve beşinci maçlara taşımak. Serinin üçüncü randevusu ile ilgili düşüncelerini açıklayan Kübalı pasör çaprazı Fernando Hernandez, enteresan bir final serisi yaşandığını söyledi. İki takımın da sahada elinden geleni yaptığını ifade eden tecrübeli oyuncu, üçüncü maçı kazanmak için tüm güçlerini kullanacaklarını dile getirdi. Yıldız oyuncu şöyle devam etti:

“Unutulmasın ki, bu takım buraya kadar destan yazarak geldi. Adımızın Halkbank olmasına, geçirdiğimiz bu eşsiz sezona ve emeklerimize saygı istiyoruz. Biz zaten sezon boyu, saygımızı hiç yitirmeden mücadele ettik. Sonuç olarak kendimize güveniyoruz. Bu harika sezonu en iyi yerde tamamlamak arzusundayız. Vazgeçmedik, hedefimize ulaşacağız.”

Haberi Paylaş

Comments are closed.