“Hiçbir zaman pes etmedik”

Sigorta Shop Kadınlar 1.Ligi Yarı Final etabının ikinci gününde Cengiz Göllü Voleybol Salonu’nda oynanan karşılaşmada Çukurova Belediyesi Spor Kulübü, Muratpaşa Belediyespor’u 2-1 geriden gelip 3-2 mağlup etmeyi başardı.

Adana temsilcisi, bu galibiyetle 1-2-3 Nisan’a aynı salonda oynanacak Final etabında mücadele etmeye hak kazandı. Çukurova Belediyesi Spor Kulübü’nün başarılı pasörü Nursevil Aydınlar Gökbudak, galibiyeti Voleybolun Sesi’ne değerlendirdi.

Play-off un ilk iki gününde oynadıkları zorlu maçlara değinen Nursevil: “Turnuvanın ilk günü Adam Voleybol ile beş setlik bir maç oynadık, lig etabında aynı grupta yer alıyorduk. Grubu ikinci sırada tamamlamışlardı, çok güçlü ve dişli bir rakipti. İkinci gün ise Muratpaşa Belediyespor ile oynadık, lig etabında karşı grubu lider bitirmişlerdi.” dedi.

Gruptan lider çıkmak için mücadelelerini sürdüreceklerini belirten başarılı pasör: “İlk sete iyi başladık ama tabi ikinci ve üçüncü sette onlar da pes etmedi. Burası play-off, herkes birbirine diş geçirmeye çalışıyor ama hiçbir zaman pes etmedik ve güzel bir oyunla kazanmayı bildik. Pasör çaprazları gerçekten çok iyi iş çıkardı ama biz de en son dördüncü ve beşinci sette iyi defans getirdik. Maçı da aldık. Yarın İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile oynayacağız, gruptan lider olarak çıkmak için savaşacağız.” şeklinde konuştu.

Çukurova Belediyesi Spor Kulübü, Yarı Final etabındaki üçüncü maçında 24 Mart Perşembe günü saat 11.00’de İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile karşılaşacak. Mücadele, TVF Voleybol TV’den canlı yayınlanacak.

Haberi Paylaş

Comments are closed.