İnegöl Belediyespor Mete Erbaş ile anlaştı

AXA Sigorta Efeler Ligi ekiplerinden İnegöl Belediyespor, yardımcı antrenör Mete Erbaş ile anlaştı.

Kulüp tesislerinde düzenlenen imza törenine, Kulüp Başkan Vekili Nuhi Solak ile yönetim kurulu üyesi İsmail Baykan katıldı.

İmza töreni sonrası açıklama yapan Solak, şunları söyledi:

“Antrenör ekibimiz ile anlaşmaya devam ediyoruz. Bugün kendi altyapımızdan yetişip 1.Ligde çeşitli kulüplerde oynayan daha sonrada sporu bıraktıktan sonra bizim altyapımızda görev verdiğimiz, bu yılda A takımımızda yardımcı antrenör olarak yer alacak olan Mete Erbaş kardeşimizle anlaştık. Kendisi zaten gözlerini bu kulüpte açtı diyebiliriz. Bizim evladımız. Camiamıza, kulübümüze hayırlı olmasını diliyorum. Onun için iyi bir başlangıç olacağını düşünüyorum. Kazasız, belasız, sakatlıksız, iyi bir sezon geçirmeyi temenni ediyorum. Kendisine teşekkür ediyorum.”

Antrenör Mete Erbaş, “İnegöl Belediyespor ile anlaşmak beni gerçekten çok mutlu etti. Burada görev almayı çok istiyordum. Bana güvenen başta Kulüp Başkanımız Alper Taban olmak üzere Başkan Vekillerimiz Rıdvan Kocaağa, Nuhi Solak ve tüm yönetim kuruluna çok teşekkür ediyorum. Güvenlerini boşa çıkarmayacağım. Elimden gelen gayreti göstereceğim. İnşallah kazasız, belasız, sakatlıksız ve başarılarla dolu bir sezon geçiririz.”ifadelerini kullandı.

Haberi Paylaş