Kamil Söz’den Vakıfbank galibiyeti sonrası değerlendirme

Misli.com sultanlar Ligi’nde lider VakıfBank’ı set vermeden yenerek önemli bir galibiyet elde eden Kuzeyboru’da baş antrenör Kamil Söz sitemize değerlendirmede bulundu.

Öncelikle takımdaki bütün oyuncuları, ekibi, kulüp başkanı ve yönetim kuruluna teşekkür ederek söze başlayan Kamil Söz, “Büyük zaferin arkasındaki en büyük güçlerden birisi de Aksaray’ın muhteşem taraftarı. Ben takımın antrenörü olarak Aksaray halkını mutlu ettiğimiz çok mutluyum. Onların her zaman bizim yanımızda olacağını bütün kalbimle inanıyorum” dedi.

Bugün alınan galibiyetle imkansızı başardıklarını söyleyen Kamil Söz, “Bu galibiyetin anlamı, bundan sonra daha iyi şeyler olacak demek. Ben takımıma çok güveniyorum. Gerçekten bugün çok iyi bir iş çıkardılar. Bunun devamı gelecek. Kötü başladığımız bir ligi toparlayarak iddiamızı sürdürdüğümüzü gösterdik. Hem de dünya şampiyonu bir takıma karşı. Tabi ki eksiklerimiz var. Bu kısa süre içinde bu eksiklerimizi az da olsa tamamlamaya çalıştık. Aksaray halkı şundan emin olsunlar ikinci yarı daha farklı bir takım izleyecekler. Oyuncularımı tekrar kutluyorum. Hepsi bugün bir kahraman gibi oynadılar” açıklamasını yaptı.

Haberi Paylaş

Comments are closed.